نمناک اخبارحوادث بریدن سر فرزند 10 ساله به شیوه داعش!
بریدن سر ، داعش
رسانه های سعودی از جنایت هولناک بریدن سر پسر بچه 10 ساله به شیوه ای کاملا شبیه گروه تروریستی تکفیری داعش خبر دادند.
تاریخ انتشار : 28 بهمن 1394

بریدن سر پسربچه 10 ساله به روش داعش

رسانه های سعودی خبر جنایت یک شهروند سعودی در بریدن سر فرزندش را منتشر کردند.
بر اساس گزارش عکاظ، یک شهروند سعودی، فرزند 10 ساله اش را با چاقو سر برید، این جنایت در استان احد المسارحه در منطقه جازان در جنوب غربی عربستان رخ داده است.
البته رسانه های رژیم سعودی مطابق معمول برای گمراه سازی افکارعمومی از همان ترفند و شگرد همیشگی یعنی متهم کردن جانی به داشتن بیماری های روانی برای تبرئه فرقه وهابیت وافکار ویرانگر آن در بروز چنین جنایاتی استفاده کردند، افکاری که سبب افزایش میزان جرم و جنایت و خشونت در جامعه عربستان شده است.
بر اساس گزارش رسانه های سعودی، پدر قاتل، فرزندش را پس از پایان کلاس هایش از مدرسه محل تحصیلش به نقطه ای در نزدیکی منزلشان در شهر احد المسارحه برد و سپس با چاقو او را سر برید.
نیروهای امنیتی سعودی در حالی کودک سربریده شده را پیدا کردند که کتاب های مدرسه اش در کنارش بود، البته پدر قاتل خود را به دستگاه های امنیتی سعودی تسلیم کرده است.
رسانه های سعودی برای توجیه این جنایت که کاملا شبیه جنایات گروه تروریستی تکفیری وهابی داعش است، مدعی شدند برخی از همسایگان پدر قاتل گفته اند وی از مشکلات روانی رنج می برد که در حرکات و رفتارش نمایان است.
این جنایت خشم شهروندان سعودی را برانگیخته است که نگرانی و وحشت خود را در شبکه های ارتباط اجتماعی از چنین اقدامات خشونت آمیزی ابراز کرده اند.
بیماران روانی بهترین حربه رسانه های رسمی سعودی برای گمراه کردن افکارعمومی و توجیه جنایات هولناکی که در جامعه سعودی رو به افزایش است، این رسانه ها در توجیه افزایش موج خشونت، بیماران روانی را عامل آن دانسته و ادعا می کنند بیماران روانی که حمایت نمی شوند، هم خود و هم دیگران را اذیت می کنند و گاهی حتی به استفاده از سلاح سرد هم روی می آورند که گاهی به مرگ منجر می شود.
سرتیپ عثمان المحرج مدیر امنیت کل سعودی هم با رسانه های سعودی برای منحرف کردن افکارعمومی از تاثیرات افکار وهابی بر جامعه سعودی همراه شد، وی مراکز بهداشتی و ادارات تابع وزارت بهداشت عربستان را به سبب درمان کردن بیماران روانی که به پدیده ای در عربستان سعودی طی سال های اخیر تبدیل شده، متهم کرده است.
خاطر نشان می شود پیروان وهابیت، سربریدن مخالفان عقاید خود را با تکیه بر فتاوای تکفیری ضد اسلامی مبلغان و مفتیان وهابی حلال می دانند که این جنایات ضد بشری هولناک به کرات از سوی تروریست های تکفیری داعشی و جبهه النصره و دیگر گروه های مورد حمایت آل سعود در جهان اسلام علیه مسلمانان و مسیحیان و پیروان ادیان دیگر صورت گرفته است.
اقدامات خشونت آمیز و جرم و جنایت در عربستان سعودی روند صعودی به خود گرفته است، تنها چند روز پیش بود که یک معلم سعودی که عنوان رشته تدریسش، تربیت اسلامی بود، با در دست گرفتن سلاح گرم به سوی کارکنان یک مرکز آموزشی تیراندازی کرد که در نتیجه آن دست کم هفت نفر کشته شدند، رسانه های سعودی این جنایت را هم به ناآرامی ها و مشکلات روانی مرتبط دانسته و آن را توجیه کردند.

بریدن سر فرزند 10 ساله به شیوه داعش!

بریدن سر فرزند 10 ساله به شیوه داعش!
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 11
برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 7 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف