نمناک اخبارحوادث بریدن سر همسر برای کشتن شیطان!
بریدن سر زن ، سر بریدن
همسایه برای احوالپرسی در می زند و با دستان خونین و یک چشم کور شده ی مرد صاحبخانه روبرو می شود. قتل وحشتناک و بریدن سر زن توسط شوهرش تنها به خاطر شیطان بود.
تاریخ انتشار : 16 مهر 1394
بازدید : 12,059 نفر

بریدن سر همسر به خاطر شیطان

کِنِت در طی یکی از بازجویی ها اعتراف کرد که پیش از بریدن سر ترینا هیش بارها وی را با چاقو زده است.

ماجرای قتل و بریدن سر زن توسط مرد روانی

طبق اسنادی که دوشنبه گذشته دادگاه ایالتی منتشر کرد، مرد آریزونایی تباری که ماه گذشته همسر 49 ساله و دو سگ خانگی اش را سر برید، به مقامات اعتراف کرد که فقط می خواسته شیطان درون همسرش را بکشد! علاوه بر این، کِنِت دیل ویکفیلد 43 ساله به پلیس گفته در زمان ارتکاب جرم تحت تأثیر ماریجوآنا بوده است. این فرد که دارای سابقه بیماری ذهنی مقطعی است پس از ترخیص از بیمارستان، به اتهام یک مورد قتل درجه یک و دو مورد کشتار وحشیانه حیوان دستگیر و در دادگاه عالی ایالت ماریکوپا محاکمه شد.

طبق گزارش پلیس، کِنِت در طی یکی از بازجویی ها اعتراف کرد که پیش از بریدن سر ترینا هیش بارها وی را با چاقو زده است. پلیس زمانی از ماجرا مطلع شد که یکی از همسایه ها برای سر زدن به خانواده ویکفیلد به خانه آن ها رفت و صاحب خانه با دستی زخمی و یک چشم کور در حال خونریزی در را به وی او باز کرد.

ظاهراً خانم و آقای کنت هر دو سابقه بیماری روحی، خشونت خانگی و مصرف مواد داشتند.

بریدن سر همسر برای کشتن شیطان!

بریدن سر همسر برای کشتن شیطان!
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 21
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 17 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف