نمناک اخبارحوادث دادگاه پرستار زن به اتهام بریدن سر کودک 4 ساله + تصاویر
بریدن سر کودک ، بریدن سر
پرستار زن شیطان صفت به طرز بیرحمانه ای بعد از بریدن سر کودک بیگناه ، سر بریده او را در خیابان برد. تصاویر منتشر شده خشم جهانیان را برانگیخت.
تاریخ انتشار : 24 اسفند 1394

بریدن سر کودک 4 ساله به دست پرستار زن دیوانه

پرستار کودکی که در روسیه سر کودک 4 ساله ای را بریده و به ایستگاه مترو برده بود، در اعترافاتش گفته به دستور خدا دست به این کار زده است. گلچهره بوبوکولویچ 38 ساله که سه پسر دارد، جرم خود را در دادگاه مسکو پذیرفته و گفته که این قتل را انجام داده است.
در تصاویری که جهان را تکان داد، پرستار محجبه ای در خیابان های مسکو راه می رود و سر ناستیا مسچریاکوای 4 ساله را در هوا تکان می دهد. او بلافاصله بازداشت شده و به دادگاه برده می شود. در دادگاه مشخص می شود که او مبتلا به اسکیزوفرنی بوده و این بیماری را مخفی کرده است.
ولادیمیر مسچریاکوا، پدر ناستیا در این باره گفت:«هیچ حرفی قادر به بیان احساس نفرت، ضعف و عجز خانواده ما نیست.» او افزود:«هیچ جور نمی توان جنونی که جهان پیرامون مان را احاطه کرده توصیف کرد. اما مطمئن هستم که افراد زیادی چنین غمی را تجربه کرده اند. بنابراین، در غم از دست دادن ناستیا با آنها سوگواری می کنم.»

بریدن سر کودک

عکس بریدن سر کودک به دست پرستار زن در روسیه

او همچنین از ساکنان منطقه خواست که سگ خانگی شان را که پس از حادثه گم شده بود و به گفته او مورد علاقه ناستیا بود، پیدا کنند. گلچهره که مطبوعات روسیه به او لقب پرستار خونین داده اند، پس از حضور در دادگاه با این سؤال مواجه شد که آیا می خواهد بخشیده شود؟ اما او انگشت اش را رو به آسمان گرفت و گفت:«از هیچ کس جز الله تقاضای بخشش نمی کنم.»

 

پرستار زن قاتل

پرستار زن قاتل که دست به بریدن سر کودک بیگناه زد

خبرنگار دیگری از او پرسید:«خدا چه دستوری به شما داد؟» او در پاسخ گفت:«کشتن.» قاضی تاتیانا واسیوچنکو به دادگاه گفت که او با ضربات چاقو دختر 4 ساله را از پا در آورده و سپس سرش را از تن جدا کرده است. وقتی از او پرسیده شد که خود را گناهکار می داند یا خیر، او گفت:«بله.» سپس با این سؤال مواجه شد که آیا از قتل دخترک 4 ساله ابراز تاسف می کند یا نه که او پاسخ منفی داد.

پرستار زن قاتل

دستگیری پرستار زن قاتل و متهم بریدن سر کودک 4 ساله در روسیه

او از داخل قفس در دادگاه لبخند می زد و برای روزنامه نگاران دست تکان می داد. اگر بیماری روانی گلچهره به اثبات برسد، او به 20 سال زندان محکوم خواهد شد. تحقیقات پلیس تا این لحظه ادامه دارد، اما گمان نمی رود این حادثه یک عمل تروریستی بوده باشد.

دادگاه پرستار زن به اتهام بریدن سر کودک 4 ساله + تصاویر

دادگاه پرستار زن به اتهام بریدن سر کودک 4 ساله + تصاویر
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 44
برگرفته از دیلی میل /ن
این مطلب مفید بود ؟ 31 13
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف