نمناک اخبارحوادث بریدن گلوی نوزاد 1 ماهه به دست مادر سنگدل + تصاویر
بریدن گلو ، قتل هولناک
بریدن گلوی نوزادی که تنها 6 هفته ی پیش به دنیا آمده توسط مادرش شک بزرگی بود که به اعضای دیگر خانواده وارد شد. پدر و دختر خانواده زمانی که از یک گردش صبحگاهی به خانه بازگشتند مادر را با چاقویی بالای سر نوزاد غرق خون دیدند.
تاریخ انتشار : 6 مرداد 1394

 بریدن گلوی 40 روزه توسط مادرش !در صفحات نخست سایت های خبری و در بخش حوادث عنوانی تلخ به چشم خورد که حاکی از قتل نوزاد چند روزه توسط مادرش بود.

زن جوان 26 ساله اهل استرالیا و ساکن یکی از ایالات شرقی آمریکا اقدام به کار وحشتیاه ای زد. این زن که 40 روز پیش نوزادش را به دنیا آورده بود، با بریدن گردن نوزاد بی گناهش او را کشت.

 

قتل نوزاد چند روزه

ماموران پلیس او را روی نیمکت پارکی حوالی خانه اش در حال گریه کردن پیدا کردند. این جنایت حولناک صبح یکی از روزهایی که پدر و دختر خانواده برای گردش به بیرون از خانه رفته بودند رخ داد. آنها زمانی که به خانه بازگشتند با صحنه ی جرم مواجه شدند و به سرعت با اورژانس تماس گرفتند ولی قبل از رسیدن امدادگران اورژانس نوزاد جان باخته بود.

 

مادر بی رحم

مادری که نوزادش را کشت

بریدن گلوی نوزاد 1 ماهه به دست مادر سنگدل + تصاویر

بریدن گلوی نوزاد 1 ماهه به دست مادر سنگدل + تصاویر
:
امتیاز : 1.7 تعداد رای : 113
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 39 74
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف