نمناک سرگرمیدیدنی ها بزرگترین بابانوئل دنیا در لب دریا + تصاویر
بابانوئل ، بابانوئل بزرگ
در این گزارش جالب قصد داریم بزرگترین بابانوئل غول پیکر دنیا را به شما نشان دهیم این بابا نوئل دیدنی را می توانید در ساحلی از هند ملاقات کنید.

بزرگترین بابانوئل دنیا

هنرمند خوش ذوقی در اقدامی جالبی به کمک جمعی از دانش آموزان خود بزرگترین مجسمه شنی بابا نوئل در کنار ساحل هند درست کرده اند که در این بخش تصاویری از آن میبینید.

سودارسان پاتنیک (Sudarsan Pattnaik) بابانوئل عظیمی را به ارتفاع 13.5 متر از هزار تن شن در ساحل پوری (Puri) در ادیشای (Odisha) هند به وجود آورده که ادعا می کند که بلندترین بابانوئل تا به امروز در دنیا است.

بلندترین بابانوئل دنیا

این هنرمند با کمک 20 تا از دانش آموزانش که در موسسه ی او  (Sudarsan Sand Art Institute Of Puri)درس می خوانند توانسته این کار فوق العاده را انجام دهد. او و تیمش 22 ساعت روی شن ها دراز کشیده بودند تا توانستند این بابانوئل را طی دو روز برای شب سال نو آماده کنند.

پاتنیک که در گذشته نیز اثار قابل توجهی مثل بابانوئل دوقلوی شش متری در سال قبل ساخته، امیدوار است که امسال  با این بابانوئل که 13.5 متر ارتفاع و 22 متر عرض دارد بتواند رکوردی جهانی ثبت کند. جالب است که این بابا نوئل امسال پیغام "صلح در جهان" با خود همراه آورده است.


بلندترین بابانوئل دنیا

بزرگترین بابانوئل دنیا در لب دریا + تصاویر

بزرگترین بابانوئل دنیا در لب دریا + تصاویر
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 15
برگرفته از برترینها - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 12 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف