نمناک سرگرمیدیدنی ها بزرگترین خرگوش دنیا کشته شد + عکس
بزرگترین خرگوش ، بزرگترین خرگوش دنیا
صاحب بزرگترین خرگوش گفته که خرگوش در 19 آوریل هنگام انتقال به شیکاگو توسط پرواز هواپیمایی جانش را از دست داده است.

کشته شدن بزرگترین خرگوش دنیا

حیوانات و موجودات خاص همواره مورد توجه قرار دارند و اخبار آن ها به شدت از سوی همه دنبال می شود. یکی از حیوانات بامزه ای مه میان اهالی مختلف مطرح شده بود، خرگوشی غول پیکر بود که به به عنوان بزرگترین نوع در جهان شناخته می شد. اکنون این جانور به طور اسرار آمیزی جانش را از دست داده است.
این خرگوش 10 ماهه که سیمون نامه داشته، دارای یک متر طول و 15 کیلوگرم وزن بوده است. این حیوان توسط فردی ناشناس خریداری می شود و وی برای انتقال آن از فرودگاه هیتروی لندن به شیکاگو، مبلغ 2 هزار دلار پرداخت می کند. انتظار می رفت در صورت زنده ماندن خرگوش، موجود بتواند پدر خود (135 سانتیمتر) را پشت سر گذاشته و به بزرگترین نوع در جهان تبدیل شود.

 

بزرگترین خرگوش

کشته شدن بزرگترین خرگوش در پرواز هوایی

 

آنت ادواردز صاحب خرگوش اظهار داشت که خرگوش در 19 آوریل هنگام انتقال به شیکاگو توسط پرواز هواپیمایی «United Airlines» جانش را از دست داده است. مسئولان این شرکت گفته اند که حیوان در پرواز زنده بوده، اما هنگامی که آن را در انبار فرودگاه می گذارند، می میرد.

جنجال ها پس از مرگ اسرار آمیز سیمون هنگامی شدت پیدا کرد که تنها چند هفته قبل شاهد ضرب و شتم یکی از مسافران به نام دکتر دیوید دائو در پروازهای این شرکت بوده ایم. همین امر موجی از اعتراض ها را به راه انداخت. این فرد 69 ساله اهل کنتاکی، توسط افسران فرودگاه شیکاگو با چهره خونی از هواپیما بیرون آورده شد.
انتظار می رود صاحب جدید حیوان به خاطر مبلغی که برای انتقال پرداخت کرده، شکایت نماید. خانم رابرتز حادثه رخ داده را بسیار اسف بار دانسته و اظهار داشته که تا به حال چنین موردی را ندیده است. یکی از سوالاتی که مطرح شده این است که اگر خرگوش هنگام فرود در شیکاگو سالم بوده، پس از آن چه اتفاقی افتاده که کار حیوان به اینجا کشیده است؟ او در این رابطه اظهار نگرانی می کند و گفته که به پاسخ هایی روشن در این زمینه نیاز دارد.

 

بزرگترین خرگوش

کشته شدن بزرگترین خرگوش در پرواز هوایی

 

سیمون که با ظاهر مشکی و چشم های آبی بسیار زیبا جلوه می کرد، تمام آزمایش های پزشکی را با موفقیت پشت سر گذاشته و از این نظر با هیچ مشکلی مواجه نبوده است. هنگامی که خدمه قصد دارند در بین راه حیوان را برای پرواز بعدی آماده نمایند، آن را مرده پیدا می کنند.

خانم آنت فروش این حیوانات را تجارت نمی داند و آن را تنها تلاشی برای به اشتراک گذاشتن آن ها با دیگر نقاط جهان عنوان می کند. وی اظهار داشته که اگر می دانسته خطر مرگ خرگوش را تهدید می کند، هرگز آن را به خارج از کشور نمی فرستاده است. کارشناسان اکنون در حال بررسی دوربین های مدار بسته هستند تا جزئیات ماجرای رخ داده فاش شود.

 

بزرگترین خرگوش

کشته شدن بزرگترین خرگوش در پرواز هوایی

 

سخنگوی خطوط هوایی یونایتد اظهار داشته:“ما از شنیدن این خبر بسیار غمگین شدیم. تامین سلامت و امنیت تمام حیواناتی که در خطوط هوایی ما قرار دارند، جزء اولیت های ماست و برای مدیران اهمیت زیادی دارد.” خانم ادواردز پیش از این به خاطر انجام عمل جراحی پلاستیک 10 هزار دلاری برای تبدیل شدن به شخصیت «جسیکا رَبیت»، خبرساز شده بود.

داریوس یکی دیگر از حیوانات خانم ادواردز و پدر سیمون، اکنون بزرگترین خرگوش جهان به شمار می رود. او برای سیر کردن آن سالانه بیش از 2 هزار هویج و 700 عدد سیب خریداری می کند که هزینه 5 هزار پوندی را در بر دارد. این ماجرا می تواند پرونده تازه ای علیه خطوط هوایی یاد شده باز نماید.

بزرگترین خرگوش دنیا کشته شد + عکس

بزرگترین خرگوش دنیا کشته شد + عکس
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
برگرفته از روزیاتو/ی
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف