گانگ هاویان

بزرگترین سایت همسریابی جهان و زن 37 ساله + عکس

تاریخ انتشار : 24 شهریور 1392کد مطلب : 4095زمان مطالعه : 1 دقیقه
یک زن 37 ساله چینی موسس و مدیر بزرگترین سایت همسریابی جهان با بیش از 100 میلیون عضو است. تصاویری از خانم گانگ هاویان مدیر سایت همسریابی مشهور چینی را مشاهده می کنید.

این سایت همسریابی با حدود بیش از 100 میلیون عضو بزرگترین سایت همسریابی دنیاست. اما بهتر است بدانید این سایت که ده سال قدمت دارد در دستان یک زن 37 ساله چینی قرار دارد. خانم " گانگ هاویان" صاحب این سایت همسریابی است که با سایتهای بزرگی همچون سایت مچ مقایسه میشود.

 

رئیس و مدیر سایت همسریابی چینیاو معتقد است هرکس در زندگی به یک همراه همیشگی وفادار احتیاج دارد و این یکی از نیازهای اولیه بشر است، اما متاسفانه بحرانهای اقتصادی و ترویج فحشا و تهاجم فرهنگ غربی این امر مهم را در نظر جوانان به شدت کمرنگ کرده است.
 

گانگ هاویان صاحب سایت بزرگ همسریابی در چین


قانون تک فرزندی در چین نیز باعث شده است تا سال 2020 میلادی 24 میلیون مرد مجرد در این کشور بدون همسر بمانند. برخلاف کشور چین در برخی کشورها آمار دختران مجرد و بدون همسر رو به افزایش است. بنابراین طرح فعالیت چنین سایتهایی میتواند یاری دهنده کاربران در این زمینه باشد.
این خانم معتقد است صداقت کاربران اینترنتی مهمترین اصل موفقیت و اعتماد دیگر افراد به این گونه سایتهاست. اگرچه تاکنون بیش از 4.5 میلیون نفر در این سایت همسریابی با هم آَشنا شده و ازدواج کرده اند اما وی هشدار میدهد همیشه دوستی های اینترنتی پایان خوشی ندارد. چراکه ارتباط از راه دور و احتمال عدم صداقت افراد زمینه سوء استفاده های مالی و عاطفی را در این گونه محیطها افزایش میدهد.

بزرگترین سایت همسریابی جهان و زن 37 ساله + عکس

4.251
این مطلب مفید بود ؟438
برگرفته از qudsonline.ir
وبگردی