نمناک سرگرمیگوناگون بزرگترین عکس سلفی جهان در تهران
عکس سلفی ، مجتمع تجاری ارگ تجریش
عکس های سلفی مختلفی در صفحات اجتماعی در رابطه با پروژه ی بزرگ تخریب باغ 10 هزار متری گیاهی تجریش و احداث ارگ تجاری تجریش منتشر شد که مشاهده می کنید.

 عکس های سلفی زیر در صفحات اجتماعی مجتمع تجاری ارگ تجاری تجریش گرفته شده است که به عنوان بزرگترین عکس سلفی جهان نام گرفته است.

بعد از تخریب باغ 10 هزارمتری گیاهی تجریش و ساخت مجتمع عظیم " ارگ تجاری تجریش" بدون لحاظ مشکلات ساختاری ترافیکی و مدیریت شهری گیاهی و هشدارهایی که نادیده گرفته شد! ، حال مشاوران تبلیغاتی این مگاپروژه تجاری در صدد افتتاح نمایشی این پروژه با «بزرگترین سلفی دنیا» در کنار این پروژه آماده افتتاح هستند.

 تصاویر زیر از صفحه اجتماعی این مجتمع تجاری گرفته شده است. گفتنی است این پروژه توسط شرکت صبامیهن وابسته به صندوق بازنشستگی [...] پس از تخریب باغی تاریخی گیاهی در تجریش ساخته شده است.

 عکس سلفی

عکس سلفی

عکس سلفی

شنیده ها از تجمع اعتراضی هواداران محیط زیست در کنار این مجتمع در روز جمعه 8 اسفند همزمان با برگزاری این مراسم حکایت دارد.

 

بزرگترین عکس سلفی جهان در تهران

بزرگترین عکس سلفی جهان در تهران
:
امتیاز : 2.1 تعداد رای : 79
برگرفته از مسیر آنلاین/ن
این مطلب مفید بود ؟ 33 46
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف