نمناک اخبارحوادث بزرگترین قاچاقچی مواد مخدر تهران دستگیر شد
سرهنگ سعید لیراوی از دستگیری فردی با نام رضا از قاچاقچیان سابقه دار و حرفه ای مواد مخدر در تهران خبر داد. سرهنگ لیراوی جزئیات دستگیری بزرگترین قاچاقچی تهران را اعلام کرد.
تاریخ انتشار : 30 تیر 1392

سرهنگ سعید لیراوی در تشریح جزئیات این خبر با بیان اینکه ماموران پایگاه چهارم پلیس مبارزه با مواد مخدر بر اساس گزارشات واصله مبنی بر قاچاق مواد مخدر توسط فردی به نام «رضا»، رسیدگی به این پرونده را در دستور کار خود قرار دادند، گفت:بررسی ها نشان داد که «رضا» از قاچاقچیان سابقه دار و حرفه ای مواد مخدر است که به صورت ماهرانه در سطح وسیعی از تهران و استان های کناری کشور اقدام به قاچاق مواد مخدر می کند.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت با بیان اینکه بررسی های ماموران نشان داد که در سال 88 نیز مقدار 56 کیلوگرم کراک و 400 گرم تریاک از مخفی گاه وی کشف و ضبط شده، اما وی موفق به فرار شده بود، افزود:این فرد با تغییر نحوه فعالیت، مجددا با همکاری همدستان خود، مواد مخدر را در اوزان بالا از مناطق شرقی و جنوبی کشور به تهران و از پایتخت نیز به کلیه استان های شمالی کشور قاچاق می کرد.
سرهنگ لیراوی با بیان اینکه ماموران با شناسایی دو باب منزل در محدوده 30 متری نیروی هوایی و پیروزی در یک اقدام ضربتی «رضا» را با دوهمدست دیگر به نام های «زینب» و «کامران» دستگیر کردند، گفت:مجموعا مقدار 142 کیلوگرم تریاک و 360 گرم شیره تریاک و یک حلقه وافور از منزل وی کشف و ضبط شد.
به گفته لیراوی، دو دستگاه خودروی وانت مزدا و پژو 206 نیز در این محل کشف و ضبط شد.

بزرگترین قاچاقچی مواد مخدر تهران دستگیر شد

بزرگترین قاچاقچی مواد مخدر تهران دستگیر شد
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 17
برگرفته از shomanews.com
این مطلب مفید بود ؟ 15 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف