نمناک سرگرمیاتومبیل “بزرگترین ماشین شاسی بلند جهان” در امارات + فیلم
بزرگترین ماشین شاسی بلند جهان ، شاسی بلند
" شیخ حمد بن حمدان النهیان " اماراتی اخیرا اتومبیل شاسی بلندی که بقول خودش " بزرگترین ماشین شاسی بلند جهان " است را رونمایی کرد.

بزرگترین ماشین شاسی بلند جهان در امارات

اتومبیل ها یکی از پرطرفدارترین وسایل در جهان می باشند که امروزه بعد از گذشت چندین دهه، نهایت پیشرفت را نسبت به اولین ماشین جهان مشاهده می کنیم و این صنعت بقدری شناخته شده است که با جستجویی کوتاه در صفحات مجازی با تعداد بسیار زیادی اتومبیل یا به عبارتی اتومبیل های سوپر اسپرت روبرو خواهید شد.

با این وجود در کنار شرکت های بزرگی که در این صنعت شناخته شده اند، برخی نیز سعی می کنند تا با برخی تغییرات کلی و چشمگیری بر روی اتومبیل های موجود در بازار اتومبیل مدنظر خود را طراحی و رونمایی سازند. این نوع رفتار نشان دهنده علاقه بی پایان برخی از ما انسان ها نسبت به اتومبیل ها که یک عشق بی پایان و بی نهایت می باشد.

اما اخیرا فردی به نام " شیخ حمد بن حمدان النهیان " در ترکیبی چشمگیر و جالب اتومبیل شاسی بلندی را رونمایی کرد که در صفحات مجازی توانست با بازدید و واکنش های متعددی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

ماشین شاسی بلند 10 چرخ

رونمایی از بزرگترین ماشین شاسی بلند جهان

" شیخ حمد بن حمدان النهیان " اماراتی اخیرا اتومبیل جالبی را رونمایی کرد که به قول خودش بزرگترین ماشین شاسی بلند جهان می باشد. این اتومبیل که مشاهده می کنید، از ترکیب چند اتومبیل با یکدیگر ساخته شده است که اینک یک اتومبیل شاسی بلند 10 چرخ با 600 اسب بخار 15.2 لیتری 6 سیلندر می باشد که وزن آن 24تن گزارش شده است!

همچنین این اتومبیل دارای 10.8 متر طول، 2.5 متر عرض و 3.2 متر ارتفاع می باشد که توسط " شیخ حمد بن حمدان النهیان " که یک کلکسیونر اتومبیل اماراتی می باشد طراحی و ساحته شده است که هنوز هزینه تولید و ساخت این اتومبیل گزارش نشده است.

ویدیو “بزرگترین ماشین شاسی بلند جهان” در امارات 

بزرگترین ماشین شاسی بلند جهان در امارات + فیلم

“بزرگترین ماشین شاسی بلند جهان” در امارات + فیلم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف