نمناک دنیای مدطلا و جواهرات بزرگترین مروارید جهان به وزن 34 کیلوگرم صید شد + عکس
بزرگترین مروارید جهان ، درشت ترین سنگ قیمتی
مرد ماهیگیر که بی خبر از همه جا و در جریان یک طوفان بزرگترین مروارید جهان را صید کرده بود با یک گنج 34 کیلوگرمی به خانه رفت . این راز بعد از آتش سوزی خانه او فاش شد.

بزرگترین مروارید جهان صید شد

ماهیگیری که بزرگترین مروارید جهان را صید کرد ثروتمند شد. به گزارش mirro.com یک مرد ماهیگیر که نامش منتشر نشده است توانست مرواریدی به وزن 34 کیلوگرم را از آبهای جزیره پالاوان واقع در فیلیپین به دست بیاورد. در آن لحظه او نمی دانست که مرواریدش 5 برابر بزرگتر از درشت ترین مرواریدی است که تا قبل از آن کشف شده بود تا اینکه در یک حادثه خانه ی این مرد ماهیگیر در آتش سوخت و او مجبور شد برای مراقبت از این مروارید آن را به یکی از دوستانش در مرکز گردشگری سپرد و بدین وسیله متوجه ارزش مرواریدش گشت . براساس گزارشات دقیق بزرگترین مرواریدی که پیش از این صید شده بود 6.4 کیلوگرم وزن داشت و 35 میلیون دلار قیمت گذاری شده بود .

بزرگترین مروارید جهان

عکس بزرگترین مروارید جهان به وزن 34 کیلوگرم

این مروارید 100 میلیون دلار (76 میلیون یورو ) ارزش دارد.

ماجرای صید بزرگترین مروارید جهان توسط مرد ماهیگیر در فیلیپین :

مرد ماهیگیر برای شروع کارش در گوشه ای از آبهای پالاوان لنگر انداخت . بعد از دقایقی با بروز طوفان در دریا مرد تصمیم به ترک محل گرفت در همان لحظه وقتی قصد داشت لنگر را بکشد متوجه شد که سنگی بزرگ به آن گیر کرده است . مرد ماهیگیر با تلاش لنگر را بالا کشید و دید که یک پوسته ای از صدف با وزنی سنگین به لنگر گیر کرده است با جدا کردن پوسته به مروارید درشتی رسید ولی نمی دانست که صاحب چه گنجی شده است و برای همین با باور آنکه این مروارید برای او شانس خواهد اورد آن را به خانه اش برد و در صندوقچه نگهداری کرد تا اینکه بعد از حادثه آتش سوزی آن را به دست دوستش سپرد و واقعیت بر او آشکار شد.

بزرگترین مرواریدجهان 34کیلوگرم وزن و100میلیون دلارارزش

بزرگترین مروارید جهان به وزن 34 کیلوگرم صید شد + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 11
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن
این مطلب مفید بود ؟ 11 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف