نمناک اخباراقتصاد فرود بزرگترین هواپیمای جهان در تهران + تصاویر
هواپیما ، بزرگترين هواپيماي جهان
شرکت هواپیمایی امارات جدیدترین هواپیمای خود و بزرگترین هواپیمای جهان تحت عنوان ایرباس A380 را از شرکت سازنده تحویل گرفت و مقصد تهران را در تاریخ مشخصی برای فرود این هواپیما تعیین کرد.
تاریخ انتشار : 29 شهریور 1393

چندی پیش از طریق رسانه ها مطلع شدیم که شرکت هواپیمایی امارات قصد انجام پرواز آزمایشی با ایرباس A380 بزرگترین هواپیمای جهان را دارد که یکی از مقصد های این هواپیما تهران اعلام شد و تاریخ این سفر و فرود در فرودگاه تهران اواخر ماه سپتامبر تعیین شده است.

العربیه گزارش داد :

قرار است که در این تاریخ این هواپیمای سوپرجامبو، ساعت 14:15 از دبی برخواسته و ساعت 16:00 در فرودگاه تهران به زمین بنشیند. این هواپیما در ساعت 19:05 تهران را ترک می کند و در ساعت 21:50 به دبی باز می گردد.

پزرگترین هواپیمای جهان
هواپیمایی امارات در حال تحویل گرفتن بزرگترین هواپیمای جهان
 
 
سایت خبری بیزینس تراولر، روز 18 سپتامبر خبر داد که شرکت هواپیمایی امارات قصد دارد تا این پرواز آزمایشی را انجام دهد تا از نحوه هندلینگ فرودگاه تهران مطمئن شود. گفته می شود که هواپیمایی امارات ممکن است در آینده از ایرباس A380 در مسیر دبی- تهران استفاده کند.
 
هواپیمای ایرباس A380 دارای دو طبقه است و حدود 550 مسافر حمل میکند. قرار است توقفگاههای پروازی موجود در فرودگاه تهران برای تخلیه مسافران طبقه دوم این هواپیما آماده شوند.
بزرگترین هواپیمای جهان
 
مقامات ایرانی و جامعه ایرانی مقیم دبی از برقراری این پرواز به تهران استقبال کرده اند، و بازرگانان غربی هم که موفق به اخذ ویزای ایران شوند، مطمئنا از وجود چنین پروازی به تهران خوشحال خواهند شد.
 
بزرگترین هواپیمای جهان
 
هواپیمایی امارات هم اکنون روزانه 4 پرواز به تهران انجام می دهد.
 
 

فرود بزرگترین هواپیمای جهان در تهران + تصاویر

برگرفته از شفقنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 59 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف