پرواز بزرگترین هواپیما
بزرگترین هواپیمای دنیا به نام An-225 Mriya که توانایی حمل 250 تن بار را دارد ، برای حمل و نقل محموله های سنگین به سمت یونان پرواز کرد.

پرواز بزرگترین هواپیما دنیا

همیشه طبق تجربه کلی صفاتی همانند بزرگترین،جذاب ترین،گران ترین،کوچک ترین و ... برای ما انسان ها جذابیت خاصی دارد و همیشه علاقمند هستیم تا اطلاعاتی نسبت به آن بدست بیاوریم.اما با این وجود آیا شما می دانید بزرگترین هواپیما متعلق به چه کشوری است؟!

بطور کل هواپیماها شامل 4 گونه مختلف  مسافربری،لوکس،جنگنده و پهپادها می باشند که پهپادها جدیدترین گونه آنها می باشند.با این وجود روز گذشته ویدیویی از پرواز بزرگترین هواپیما جهان در صفحات مجازی و رسانه ها منتشر شد که برای کاربران و مخاطبان بسیار عجیب و باور نکردنی بود.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

بزرگترین هواپیما

هواپیمایی که توانایی حمل 250 تن بار را دارد

روز گذشته ویدیویی باور نکردنی از بزرگترین هواپیما دنیا در تمام رسانه ها پخش شد که در طی این ویدیو این هوایپما غول پیکر به سمت یونان به پرواز در می آید.نام بزرگترین هواپیما دنیا An-225 Mriya می باشد که توسط کارخانه اوکراینی به نام آنتونوف ایرلاینز طراحی و ساخته شده است.

هواپیما غول پیکر و بزرگ An-225 Mriya توانایی حمل بار 250 تن می باشد که می توان در یک محاسبه ساده 250 تن را برابر با 10 تانک نظامی دانست . از طرفی بزرگترین هواپیما دنیا 84 متر طول و 88 متر عرض دارد که تقریبا این آمار و ارقام دو برابر عرض یک زمین فوتبال می باشد.

بزرگترین هواپیمای دنیا

 پرواز بزرگترین هواپیمای دنیا به سمت یونان

همچنین بزرگترین هواپیما غول پیکر جهان دارای 32 عدد چرخ در طول 88 متر می باشد که می تواند در تعادل و عملکرد این هواپیما به بیشترین میزان موثر واقع شود.

اینک این هواپیما غول پیکر برای حمل و نقل محموله های سنگین به سمت یونان در حال حرکت است که 22 نفر به صورت ثابت اعم از خدمه و خلبان و کمک خلبان در این هواپیما فعالیت دارند.

ویدیو پرواز بزرگترین هواپیما دنیا به سمت یونان

مشخصات و تصاویر بزرگترین هواپیمای دنیا + فیلم پرواز

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ ز.ت
وبگردی