بزرگترین کشتی شخصی جهان
اخیرا طراح کره ای به نام چولهون پارک از ایده " بزرگترین کشتی شخصی جهان " خود رونمایی کرد.

بزرگترین کشتی شخصی جهان

شاید با مشاهده و بررسی صفحات مجازی به این فکر بیافتید که تنها دو صنعت اصلی در دست پیشرفت و توسعه می باشد و صنعت های دیگر به قدری که می بایست پیشرفت نمایند، هیچ پیشرفتی در آنها وجود ندارد. دو صنعتی که گفته می شود در دست پیشرفت چشمگیر قرار دارد، صنعت اتومبیل سازی و صنعت اسمارت فون ها می باشند که در طول سال تعداد زیادی از طریق شرکت ها مختلف معرفی می شوند و نشانه و امیدهایی را نسبت به دنیای آینده به جهانیان می دهند.

اما در کنار این دو صنعت بسیار بزرگ، صنایع دیگر نیز در حال گسترش و پیشرفت می باشند و این ما هستیم که موفق به دیدن آنها نیستیم و یا حتی ممکن است گاها این پیشرفت ها بصورت غیر رسمی انجام شوند و ما نتوانیم از آنها مطلع شویم.

پلان بزرگترین کشتی شخصی جهان

برای مثال یکی از بزرگترین صنایع که در دنیای امروزه دست پیشرفت است، طراحی و ساخت کشتی لوکس شخصی برای افراد ثروتمند می باشد که این افراد برای خرید و داشتن یکی از این کشتی های شخصی حاضر به پرداخت هزاران دلار هزینه می باشند. اما در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک قصد داریم شما را با بزرگترین کشتی شخصی جهان آشنا سازیم. همراه ما باشید.

کشتی شخصی

طراح محبوب و خوشنام کره ای به نام " چولهون پارک " که تاکنون طرح های متعددی در زمینه کشتی های لوکس و کشتی شخصی ارائه نموده است، اخیرا از طرح مفهومی خود که با اجرا در آمدن آن می تواند بزرگترین کشتی شخصی جهان شود، رونمایی کرد که این کشتی دارای 229 متر طول را دارا می باشد. همان گونه که در تصاویر مشاهده می کنید، این کشتی شخصی که بزرگترین و یا حتی گران قیمت ترین کشتی لوکس جهان است، طبق برآوردهای مالی این کشتی به میزان 800 میلیون دلار هزینه برای ساخت نیاز دارد که درون این کشتی شخصی تعداد فراوانی اتاق، رستوران، گالری هنری و... وجود دارد.

کشتی لوکس

جالب است بدانید که آقای "چولهون پارک " به مدت 8 ماه برای تهیه و فراهم این پروژه زمان صرف نموده است و در تهیه پلان آن از تیم طراحان محبوب دیگر کمک گرفته است که با اجرا شدن این طرح بی شک می تواند باعث شوکه شدن هر مسافری در سطح جهان گردد.

بزرگترین کشتی شخصی جهان! + تصاویر

58
این مطلب مفید بود ؟80
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب :
وبگردی