نمناک سبک زندگیروابط عاطفی مشکلات بزرگتر بودن زن از شوهر
بزرگتر بودن از شوهر ، بزرگتر بودن زن از مرد
بزرگتر بودن زن از شوهر در ازدواج مشکلی است که هیچوقت توسط زوجین فراموش نمیشود و همیشه روح و روان خانم را آزار میدهد.

بزرگتر بودن از شوهرم روحم را آزار میدهد

اساس کار در انتخاب همسر، تقدم عقل بر احساس در زمان انتخاب و آمادگی پذیرش مسئولیت در رابطه ای بر پایه تعهد، اطمینان و علاقه و داشتن مهارت های زندگی برای مقابله با مشکلات زندگی است.

خانمی 32 ساله هستم. همسرم 24 ساله است و به یکدیگر علاقه داشتیم و ازدواج کردیم. الان بعد از چهار سال هنوز هم دیوانه وار همدیگر را دوست داریم ولی این فاصله سنی، روح و روان من را به شدت آزار داده و می دهد. هر کاری می کنم که آن را فراموش کنم و به آینده زندگی مان فکر نکنم، نمی توانم. چه کار کنم؟

بزرگتر بودن از شوهر

بزرگتر بودن زن از شوهر در ازدواج

خواهر محترم داشتن تناسب سنی در ازدواج مهم و ضروری است و در بررسی معیارهای انتخاب شریک زندگی باید مورد توجه قرار گیرد. حال با توجه به این مسئله بهتر است برای بهبود شرایط به نکات زیر دقت کنید.

این موضوع فراموش شدنی نیست
ممکن است قبل از ازدواج برای حل این مسئله با خود اندیشیده اید که بعد از مدتی به سن او عادت می کنم و فراموش خواهم کرد در حالی که این یک انتظار غیر ممکن و غلط است و تا زمانی که به اصلاح این فکر نپردازید با این موضوع کنار نخواهید آمد. بهترین کار پذیرش این موضوع و رفتن سراغ راهکارهای حل این مسئله است.

قطعا این تفاوت سنی مشکلاتی را ایجاد می کند که باید برای آن فکری کرد از جمله نبود تکیه به ایشان یا پذیرش ایشان به عنوان مرد زندگی، تجربه های هیجانی متفاوت، تفاوت میزان تجربه که در ایشان کمتر و در شما بیشتر است. ما در شرایطی بهتر می توانیم عمل کنیم که تصویر درست و واقعی تر از آن شرایط داشته باشیم تا بتوانیم بر اساس آن برنامه ریزی و مدیریت کنیم در حالی که فکر نکردن به آینده تنها باعث می شود سفری را شروع کنیم که هیچ نقشه دقیقی از آن نداریم و خود را وادار به قدم زدن در مسیری مبهم کنیم که جلوی سرعت ما را خواهد گرفت. البته جوانتر بودن ایشان صددرصد درمشکلات خلاصه نمی شود بلکه امتیازاتی هم دارد که خوب است راجع به آن هم بیندیشید.

انتظارات تان را نسبت به یکدیگر معقول کنید
مهم ترین راه برای حل این مسئله، انتخاب حد میانگین نیازها و خواسته های زوج می باشد یعنی شما در 32 سالگی ویژگی های روانی، اخلاقی و هیجانی خاصی دارید که ایشان هنوز به آن دوره از رشد و پختگی نرسیده یا ایشان تشنه یک سری هیجانات و برنامه هاست که از نظر شما کودکانه می باشد؛ بنابراین توصیه می شود تا حد امکان شما به مهم ترین خواسته های یک جوان 24ساله توجه کنید و ایشان هم از شما به عنوان یک خانم 32 ساله، انتظارات خود را محدود کند.

مشکلات بزرگتر بودن زن از شوهر

مشکلات بزرگتر بودن زن از شوهر
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 7
برگرفته از خراسان -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 5 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف