نمناک فرهنگ و هنرچهره ها جای خالی بزرگ آقا در سریال شهرزاد 2
بزرگ آقا ، ناصر ملک مطیعی
ناصر ملک مطیعی فردی که قرار بود به جای علی نصیریان ایفاگر نقش بزرگ آقای سریال شهرزاد باشد درباره جای خالی بزرگ آقا در سریال شهرزاد میگوید.
تاریخ انتشار : 17 تیر 1396

ناصر ملک مطیعی از جای خالی بزرگ آقا از شهرزاد میگوید

علی نصیریان بزرگ آقای سریال شهرزاد یکی از بازیگرانی بود که در فصل اول این سریال به ایفای نقش پرداخت و یکی از بهترین نقش های زندگی اش را در سریال شهرزاد ایفا کرد. ناصر ملک مطیعی فردی که قرار بود ایفاگر نقش بزرگ آقای سریال شهرزاد باشد درباره جای خالی بزرگ آقا در سریال شهرزاد میگوید.

روایت ناصر ملک مطیعی از جای خالی بزرگ آقا در شهرزاد 2

ناصر ملک مطیعی در مورد سریال «شهرزاد» گفت:« قطعا فصل دوم این اثر با استقبال خوبی همراه می شود، چون بازیگران و عوامل خوبی در آن حضور دارند، البته جای خالی علی نصیریان (بزرگ آقا) در فصل دوم خالی است.»
ناصر ملک مطیعی، بازیگر قدیمی سینمای ایران که نخستین گزینه حسن فتحی برای بازی در نقش بزرگ اقای «شهرزاد» بود و البته این پیشنهاد را رد کرد، از جای خالی علی نصیریان در فصل دوم این سریال گفت.
او در یادداشتی در «هفته نامه مجازی شهرزاد 2» نوشت:«معتقدم هر فیلم و سریالی که مورد استقبال مردم قرار گیرد، عیب و نقص آن از بین می رود. مردم ما «شهرزاد» را دوست دارند، چون زندگی خوشان است و اتفاقات آن مربوط به زندگی روزمره شان است.

بزرگ آقا در سریال شهرزاد

علی نصیریان در نقش بزرگ آقای سریال شهرزاد

مردم به خاطر سادگی و بی آلایشی که سریال «شهرزاد» دارد، با آن همراه شده اند. حسن فتحی کارگردان باتجربه ای است که از تجربیاتش در آثار خود به خوبی استفاده می کند و با توجه به اشرافی که دارد همه عوامل خوب را در یک اثر سهیم می کند. در این سریال به بعضی از وقایع تاریخی نیز اشاره می شود، ممکن است همه این وقایع دلچسب نباشد، اما طرز بیان بسیار مهم خواهد بود که فتحی به خوبی از عهده آن برآمده و این وقایع را با صداقت و واضح بیان کرده است.
موضوعاتی که این کارگردان در آثارش به آن ها می پردازد، آرزوهای مردم هستند که روزگاری این چنین ساده زندگی می کردند، در حالی که امروز همه ما با مشکلاتی روبرو هستیم، به همین دلیل کاری مانند «شهرزاد» به خوبی بر دل آن ها نشسته است. نکته دیگر اینکه طبیعی است مخاطب دوست دارد قهرمان خود را روی پرده سینما یا صفحه تلویزیون ببیند، در این سریال، قهرمان ها هم به خوبی پرورانده شده اند.
قطعا فصل دوم «شهرزاد» هم با استقبال خوبی همراه می شود، چون بازیگران و عوامل خوبی در آن حضور دارند، البته جای خالی علی نصیریان (بزرگ آقا) در فصل دوم خالی است.»

جای خالی بزرگ آقا در سریال شهرزاد 2

جای خالی بزرگ آقا در سریال شهرزاد 2
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 9
برگرفته از خبرآنلاین / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 6 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف