نمناک سرگرمیدیدنی ها تولد بزغاله بدون چشم با لبهای انسان! + تصاویر
بزغاله بدون چشم ، بزغاله ای شبیه انسان
وحشت روستاییان با تولد بزغاله بدون چشم و چهره ای که صاحب این حیوان عجیب الخلقه آن را شبیه انسان می داند ، مادر بزغاله حاضر نشد به فرزندش شیر بدهد.

تولد بزغاله عجیب الخلقه بدون چشم موجب وحشت روستاییان شد

روز گذشته انتشار تصاویر و کلیپی از بزغاله ای که بدون چشم و با لبهایی شبیه لبهای انسان متولد شده است بار دیگر نظر کاربران فضای مجازی را به سمت کشور هند جلب کرد.
Goat born without eyes and with 'human lips' branded "evil"
 
بزغاله بدون چشم
بزغاله بدون چشم

تصاویر منتشر شده از بزغاله بدون چشم ترسناک کشاورز هندی

بزغاله بدون چشم کشاورز هندی خبرساز شد

تولد بزغاله ای سیاه و سفید بدون چشم و لبهایی شبیه لبهای انسان در طویله ی یکی از کشاورزان "بالوسری - کرالان" موجب ترس روستاییان شد. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید این بزغاله با بدنی سفید و سری سیاه رنگ که از اعضای صورت بینی ناقص و لبهای برجسته شبیه لب انسان دارد برای همین صاحب حیوان ترسناک معتقد است که او شبیه انسان است پس نباید در نگهداری اش کوتاهی کرد.
بزغاله بدون چشم
 
کشاورز هندی به نام "وی چاندار" برخلاف عقیده و باور روستاییان دیگر که بزغاله تازه عجیب الخلقه را علامتی از شیطان خوانده اند تصمیم گرفته است تا از ان مراقبت کند چرا که احساس می کند در قبال او مسئولیت دارد.
همسر کشاورز هم با تصمیم عجیب او هم عقیده است و اجازه نمی دهد دیگران به این حیوان عجیب و ترسناک نزدیک شوند تا مبادا آسیبی به او وارد شود.او در اداه گفت:ما با دیدن این بزغاله ابتدا وحشت زده شدیم اما زمانی که متوجه بی توجهی مادر حیوان به او شدیم تصمیم گرفتیم تا از او شخصا مراقبت کنیم. به گفته کارشناسان بزغاله با جهش های ژنتیکی و نقص عضو به دنیا آمده است که سبب عدم وجود بافت چشم در حیوان شده است.

تولد بزغاله بدون چشم با لبهای انسان! + تصاویر

تولد بزغاله بدون چشم با لبهای انسان! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 15
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 15 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف