نمناک اخبارفرهنگ و هنر بستری مجدد رضا داوود نژاد + تصاویر
رضا داوود نژاد ، بازیگران ایرانی
رضا داوود نژاد بازیگر جوان سینما و تلویزیون بر اثر مشکلات گوارشی در بیمارستان عرفان تهران بستری شد. رضا داوود نژد دو سال پیش در بیمارستان شیراز پیوند کبد انجام داده بود.
تاریخ انتشار : 16 مرداد 1393

 رضا داودنژاد بازیگر سینما و تلویزیون که دو سال گذشته مورد عمل پیوند کبد قرار گرفته بود به دلیل مشکلات گوارشی در بیمارستان عرفان بستری شد.
رضا داودد نژاد درباره اوضاع جسمانی اش گفت:فعلا در بیمارستان عرفان در تهران تحت درمان هستم، مشکل تقریبا حل شده است و مراحل پایانی درمان را سپری می کنم. امیدوارم ظرف چند روز آینده مرخص شوم.

رضا داودنژاد

او ادامه داد:دو سال گذشته عمل پیوند کبد را در بیمارستان نمازی شیراز انجام دادم و مراحل درمان کاملا با مشورت پزشکان شیراز انجام می شود.

داودنژاد در پایان از درگذشت حسین معدنی اظهار تاسف کرد و گفت:متاسف شدم و یاد خاطرات تلخ خودم افتادم. حسین معدنی با پای خودش به بیمارستان لاله رفت و ظرف چند روز درگذشت.
 

رضا داود نژاد و همسرش

رضا داوود نژاد در سال 1365 با فیلم بی پناه وارد عرصه سینما شد. مصائب شیرین ، نام رضا داوودنژاد را بر سر زبان ها انداخت و نامزد بهترین بازیگر نقش اول مرد هفدهمین جشنواره بین المللی فیلم فجر شد و دعوت برای حضور در جشنوارة سینمایی فوکوئوکای ژاپن را برای رضا داوودنژاد به ارمغان آورد.

بستری مجدد رضا داوود نژاد + تصاویر

بستری مجدد رضا داوود نژاد + تصاویر
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 36
برگرفته از ایسنا - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 28 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف