نمناک فرهنگ و هنرچهره ها بستری شدن رضا ایرانمنش و جمشید مشایخی در بیمارستان
رضا ایرانمنش ، جمشید مشایخی
رضا ایرانمنش بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصویری از خودش در کنار استاد جمشید مشایخی در بیمارستان به روز کرد.
تاریخ انتشار : 23 شهریور 1396

رضا ایرانمنش و جمشید مشایخی در بیمارستان

رضا ایرانمنش تصویری از خودش در جوار استاد جمشید مشایخی منتشر کرد و خبر از بستری شدن خودش و استاد جمشید مشایخی در بیمارستان داد. رضا ایرانمنش از جمله جانبازان شریف کشورمان است که در سالهای جنگ ایران و عراق به علت استشمام گاز خردل ، جانباز شیمیایی می شود و تابحال بارها و بارها در بیمارستان بستری شده و سالهاست که با بیماری دست و پنجه نرم میکند.

رضا ایرانمنش و جمشید مشایخی

بستری رضا ایرانمنش و جمشید مشایخی در بیمارستان

رضا ایرانمنش بازیگر سینما و تلویزیون در روزهای پایانی فروردین ماه 1391 به کما رفت اما خوشبختانه 25 فروردین به هوش آمد. این بازیگر کشورمان در برنامه خندوانه گفت :قبل از سال 95 بیماری و بیکاری به من غلبه کرد. وضعیت جسمی و روحی خوبی نداشتم. از 26 فروردین 95 خداوند نیروی دوباره ای به من داد و عصا را کنار گذاشتم. اکنون با قدرت پیگیر کارهایم هستم.

رضا ایرانمنش

رضا ایرانمنش در بیمارستان بستری شد

اما متاسفانه با انتشار عکسی از خودش در کنار جمشید مشایخی دوباره خبر بستری شدنش در بیمارستان را اعلام کرد.

رضا ایرانمنش و جمشید مشایخی

جمشید مشایخی بازیگر پیشکسوت کشورمان

استاد جمشید مشایخی بازیگر 86 ساله کشورمان هم چندبار دیگر به علت مشکلات تنفسی در بیمارستان بستری شده بود اما خوشبختانه حال عمومی این هنرمند پیشکسوت وخیم نبود .

بستری شدن رضا ایرانمنش و جمشید مشایخی در بیمارستان

بستری شدن رضا ایرانمنش و جمشید مشایخی در بیمارستان
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف