نمناک اخبارفرهنگ و هنر جراحی عزت الله انتظامی در بیمارستان + تصاویر
عزت الله انتظامی ، موزه سینما
عزت الله انتظامی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون روز گذشته برای عمل جراحی رگ مسدود شده گردن در بیمارستان بستری شد.
تاریخ انتشار : 26 اردیبهشت 1393

استاد عزت الله انتظامی روز پنج شنبه 25 اردیبهشت ماه پس از بستری شدن در بیمارستان در خصوص علت این موضوع گفت:مسدود شدن این رگ ها مشکلاتی در صورتم بوجود آورده که امیدوارم بعد از عمل حل شود.

بستری عزت الله انتظامی در بیمارستان
 
 
آقای بازیگر که قرار است بزودی خانه موزه اش به بهره برداری برسد،درباره آن گفت:آخرین بار که آنجا را دیدم برایم راضی کننده نبود، چرا که قرار نبود ظاهر بیرون و داخل خانه تغییر کند اما در این بنای بازسازی شده کمتر نشانی از گذشته پیدا می شود. ضمن اینکه قرار بود وسایلم که در خانه مانده بود نیز بعد از آماده شدن به آنجا منتقل شود که آن هم اتفاق نیافتاد. 
 
داریوش مهرجویی کارگردان گاو (1348) استعداد انتظامی را کشف کرد و پروراند. بازی های او در دیگر آثار مهرجویی همچون آقای هالو، دایره مینا، پستچی، اجاره نشین ها، هامون و بانو باعث بروز توانایی های بسیار او شد. انتظامی علاوه بر نقش آفرینی در آثار مهرجویی، در فیلمهای کارگردانان دیگری چون علی حاتمی و محسن مخملباف نیز بازی کرده است.
 
بازی عزت الله انتظامی در فیلم گاو
 
او در فیلم مستند عشق پرداز (به کارگردانی:محمد هادی (حمید) کاویانی) در کنار استاد محمود فرشچیان حضور داشته است.
وی همچنین پدر مجید انتظامی آهنگساز و نوازنده معروف است.

جراحی عزت الله انتظامی در بیمارستان + تصاویر

برگرفته از ایسنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 2 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف