بستنی قیفی 50 دلاری
فروشگاهی در نیویورک در طی اقدامی جالب و دیدنی از بستنی قیفی های 19 اسکوپه خود رونمایی کرد که آنها را به عنوان گلدان های یخی می شناسد که برای خرید آن می بایست 50 دلار هزینه کنید.

بزرگترین بستنی قیفی جهان با 19 اسکوپ!

برای موفق بودن کسب و کار در یک منطقه و یا در جهان، باید شروع به ابداع و ساخت محصولی بکنید که به هیچ وجه تاکنون وجود نداشته است و شما با ایده و تفکر خودتان آنرا ایجاد نموده اید که نتیجه آن می تواند کسب درآمد زیادباشد.

از این رو سالنه تعداد زیادی کسب و کار در جهان ایجاد می شود که اغلب آنها با موفقیت روبرو می شوند و برخی دیگر با شکست بسیار سنگینی روبرو می شوند. برای مثال ایده ساخت رستورانی که بصورت هفتگی میزانی پول در ابتدای هفته دریافت کنید و اجازه دهید تا مشتریان شما به مدت یک هفته بدون محدودیتی در رستوران شما غذا بخورند دقیقا و عملا مساوی با شکست 100% می باشد.

بستنی قیفی 50 دلاری

بنابراین اولین و مهم ترین کار یافتن ایده ای نو و نیاز است که بتوانید با اجرای آن کسب و کار خودتان را راه بیندازید. برای مثال فروشگاهی در نیویورک به نام " Stuffed Ice Cream " در زمینه فروش بستنی های قیفی فعالیت دارد که قطعا نحوه انجام کار آن باعث شوکه شدن شما خواهد شد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

فروشگاه " Stuffed Ice Cream " یکی از فروشگاه های موفق در فروش بستنی است که تنها با یک ایده ساده و کارآمد موفق به کسب درآمد زیادی گشته است. ایده این فروشگاه فروختن بستنی قیفی های 19 اسکوپه به قیمت 50 دلار است!

گرانترین بستنی های قیفی

تصور خوردن چنین بستنی هایی کمی سخت و باورنکردنی می باشد و شاید هر شخصی موفق به خوردن تمام آن نشود، اما بستنی محصولی است که مورد علاقه تمام انسان ها می باشد و شاید تعداد اندکی از ما انسان ها تمایلی به بستنی نداشته باشیم.

بستنی قیفی 50 دلاری

با این وجود شعار این فروشگاه خرید بستنی قیفی های 50 دلاری به جای چند شاخه گل برای شاد نمودن همسرتان می باشد که این گلدان یخ زده می تواند بسیار دلپذیرتر و خاطره انگیزتر باشد و بتوانید ساعات طولانی را در کنار یکدیگر سپری کنید.

بستنی قیفی 19 اسکوپه 50 دلاری! + تصاویر

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب :
وبگردی