نمناک دنیای مدگوناگون آموزش بستن دستمال گردن زنانه به سبک فرانسوی
دستمال گردن ، شیک پوشی
برای بستن دستمال گردن زنانه روش های مختلف و زیبایی وجود دارد, در ادامه روش بستن دستمال گردن با گره فرانسوی را مشاهده میکنید.

آموزش بستن دستمال گردن زنانه

بعضی لباس ها هستند با یقه های باز، یا حتی یقه ای که دوستش ندارید، اما بخاطر مدل لباس از خیر پوشیدن لباس نمی خواهید بگذرید. یا حتی گاهی برای شیک تر شدن ترکیب ساده ی پوشش تان می توانید از دستمال گردن استفاده کنید.

دستمال گردن یکی از لوازم جانبی تزیینی است که زنان و دختران می توانند با استفاده از روش های متفاوت بستن و انواع مختلف آن زیبایی خاصی به پوشش خود ببخشند. گره های مختلف، استفاده از پهنای شال و یا انتخاب چند مدل متفاوت به طور همزمان همواره بر شیک پوشی و هماهنگی دیگر لباس هایتان می افزاید. لازم به ذکر است جنس و زمان استفاده از دستمال گردن ها در تعیین مدل و نحوه بستن آن ها تاثیر گذار است.

دستمال گردن

آموزش بستن دستمال گردن


گره فرانسوی
در ابتدا روسری، شال و یا هر چه که به عنوان دستمال گردن می خواهد استفاده کنید را از وسط تا بزنید و بر روی شانه خود قرار دهید. قسمتی از پارچه که آویزان است را از میان حلقه ایجادشده عبور داده و بکشید سپس دوباره طرف دیگری که آویزان بوده را نیز از میان حلقه عبور داده و هر دو را بکشید. حالا شما یک گره فرانسوی دارید.

دستمال گردن

بستن دستمال گردن زنانه فرانسوی

آموزش بستن دستمال گردن زنانه به سبک فرانسوی

آموزش بستن دستمال گردن زنانه به سبک فرانسوی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از ستاره -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف