بستن دهان نوزاد با چسب
اخیرا ویدیویی در صفحات مجازی منتشر شد که در آن پرده از اقدامات بیشرمانه مسئولان یک بیمارستان در روسیه برداشته شد!

بستن دهان نوزاد با چسب و پستانک در بیمارستان!

کودکان در میان تمام سنین، دارای عواطف بسیار حساس و نازکی هستند که نباید با عواطف و روحیات آنها به بدترین شکل ممکن برخورد نمود چرا که هر کاری که انجام دهیم بی شک بر روی انها تاثیرگذار خواهد بود و می تواند در زندگی آینده آنها تاثیرکذار باشد. از این رو می بایست به بهترین نحو ممکن با آنها برخورد کرد تا دیگر دچار مشکلات روحی روانی در زندگی خود نشوند.از این رو توصیه می شود به کودکان در این رینج سنی دقت و توجه بیشتری داشته باشید و باید از آنها بشدت مراقب باشید تا به دلیل عدم شناخت به محیط اطراف خود به خودشان آسیب نرسانند.

با این وجود اخیرا ویدیویی عجیب و دردناک در صفحات مجازی منتشر شد که توانست به شدت منتشر و با نظرات مختلف روبرو شود که در آن یک کودک 12 هفته ای تحت آسیب فراوانی در بیمارستان قرار گرفته بد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

اخیرا ویدیویی از یک بیمارستان در شهر نزران کشور روسیه در صفحات مجازی منتشر شد که در آن دهان یک نوازد 12 هفته ای به دلیلی نامعلوم و نامشخص با چسب و پستانک در زیر آن بسته و کاملا قفل شده است. از این رو پس از انتشار بی نهایت این ویدیو در صفحات مجازی، این واقعه انکار شد که این اقدام دردناک توسط پزشک و یا پرستاری رخ داده است و گفته می شود که این ویدیو کاملا ساختگی است.

بسته شدن دهان نوزاد در بیمارستان

اما این ویدیو گویا از طریق یک مادر ضبط شده است و با این محتوا در صفحات مجازی منتشر شد ؛" این یک مرکز نگهداری از کودکان می باشد و کسانی که بیماری قلبی دارند، آنرا تماشا نکنند. در اتاق هیچ بخاری وجود ندارد و هوای اتاق بسیار سرد است. با استفاده از پستانک و نوار چسب دهان کودک بسته شده است و دائما در حال اشک ریختن می باشد و ممکن است نوزاد دچار بیماری های ریوی شود".

این کلیپ از جانب کاربران صفحا مجازی بسیار شوکه کننده و تکان دهنده گفته شد و صدها نفر اعلام کردند که این مورد باید فورا توسط پلیس رسیدگی شود.

ویدیو بستن دهان نوزاد با چسب و پستانک در بیمارستان! ؛

 

بستن دهان نوزاد با چسب و پستانک در بیمارستان! + فیلم

3.914
این مطلب مفید بود ؟113
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی