نمناک دنیای مدگوناگون بستن مو با روسری به روش های مختلف + تصاویر
بستن مو با روسری ، مدل دار کردن مو
روش های متنوع و بسیار شیکی برای بستن مو با روسری های کوچک و طرح دار وجود دارد که میتوانید در کمترین زمان موهایتان را مدل دار کنید.

روش های بستن مو با روسری

روسری های رنگی رنگی و طرح دار کاربردهای زیادی در دنیای مد و زیبایی دارند به عنوان دستمال گردن, هدبند و برای بستن موها از آن ها استفاده میشود. در این مطلب از نمناک روش های متنوع و جوان پسند بستن مو با روسری را مشاهده میکنید که در عین سادگی ظاهری متفاوت و شیک به شما هدیه میدهند البته بهتر است از روسری های کوچک استفاده کنید.

میتوانید موهایتان را به هر روشی که دوست دارید پشت سرتان جمع کنید و روسری را به شکل پاپیونی خیلی ساده به موهایتان ببندید, با نگاه کردن به تصاویر این کار را انجام دهید و مدل موهای شیکی برای خود در سه سوت درست کنید.

بستن مو با روسری

بستن مو با روسری پشت سر

بستن مو با روسری

بستن مو با روسری شکل پاپیون

یکی دیگر از روش های شیک و پرطرفدار بستن مو با روسری استفاده از روسری به عنوان هدبند است, فرقی نمیکند موهایتان را چه مدلی ببندید, موهایتان چه باز باشد و چه بسته میتوانید روسری را به سادگی جلوی سرتان گره بزنید و ظاهری متفاوت داشته باشید.

بستن مو با روسری

بستن مو با روسری شکل هدبند

بستن مو با روسری

بستن مو با روسری جلوی سر

بستن مو با روسری

بستن مو گوجه ای با روسری 

بستن مو با روسری به روش های مختلف + تصاویر

بستن مو با روسری به روش های مختلف + تصاویر
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
این مطلب مفید بود ؟ 9 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف