نمناک سبک زندگیخانه داری ترفند بسته بندی ساده وسایل سفر
بسته بندی وسایل سفر ، لوازم ضروری سفر
استفاده از نکات و راه کارهای پیشنهادی زیر دربسته بندی وسایل سفر به شما این امکان را می دهد که راحت، سبک و بدون اتلاف وقت سفر کنید.

چطور وسایل سفر را در یک چمدان جا دهیم

افراد همیشه هنگام بسته بندی چمدان برای سفر دچار مشکل می شوند.حال در این مقاله ترفندهایی برای بسته بندی راحت و درست مطرح شده است که بسیار کارآمد می باشد.

ترفندهایی برای بسته بندی راحت و درست وسایل سفر

1. استفاده فوق العاده از فضای مخفی

خلاق باشید تا از هر فضای دور از ذهن و مخفی چمدان نیز استفاده کنید.مثلا داخل کفش جای مناسبی برای گذاشتن جوراب ها و یا حتی چیزهای شکستنی مانند عطر است.

بسته بندی وسایل سفر

بسته بندی وسایل سفر

2. رول کردن در مقابل تا کردن

بحثی که همیشه در میان است و هرکس نظر خود را دارد. اما شما این را در نظر بگیرید که لباسها را تا کرده، جای کمتری گرفته اما چروک شده اند اما لباسهای رول شده شاید کمی بیشتر فضا اشغال کنند اما در مقابل دیگر چروک نمی شوند.

 بسته بندی درست وسایل سفر

بسته بندی وسایل سفردر چمدان

3. لباس ها داخل یکدیگر

اگر سر تا کردن لباس ها و یا رول کردن به توافق نرسیدید، می توانید از قرار دادن لباس ها درون یکدیگر استفاده کنید. این کار برای لباسهایی مانند بلوز و تیشرت کارآمد است. همچنین می توانید کمربندتان را نیز درون یقه ی لباس ها برای جلوگیری از چروک شدن، جاساز کنید.

 بسته بندی وسایل سفر

بسته بندی راحت وسایل سفر

4. جداسازی بر اساس وزن

با یک حساب سر انگشتی متوجه خواهید شد که کدام لباسها وزن بیشتری خواهند داشت. لباسهایی نظیر ژاکت که با رول کردن سنگیرتر نیز به نظر می رسند را سر چمدان گذاشته و بقیه وسایل سبک را ته چمدان یعنی قسمت چرخ ها بگذارید.

بسته بندی وسایل سفر

راحت وسایل سفررا بسته بندی کنید

5. استفاده از کلاه حمام

می توانید چندین کلاه یکبار مصرف حمام را تهیه کرده تا بتوانید کفش را هنگام کثیف بودن درون آنها قرار داده و با خیال راحت درون چمدان بگذارید.

بسته بندی وسایل سفر

وسایل ضروری سفر

6. ذخیره سازی لوازم جانبی

لوازم کوچک مانند رم و یا جواهرات نظیر گوشواره و انگشتر را برای اینکه درون چمدان گم نشوند و به راحتی نیز پیدا شوند، درون کیف های کوچک زیپ دار و یا قوطی های قرص قرار دهید.

بسته بندی وسایل سفر

 راه کارهای پیشنهادی دربسته بندی وسایل سفر 

7. لباس های تمیز

اگر برای چندین روز به سفر می روید، حتما لباس ها را قبل از سفر شسته و لباسهای تمیز را برای سفر جمع آوری کنید. در سفر نیز سعی کنید لباسها را به محض کثیف شدن، شسته و خشک کنید.

ترفند بسته بندی ساده وسایل سفر

ترفند بسته بندی ساده وسایل سفر
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
برگرفته از کوله پشتی-/ر
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف