نمناک اخبارجامعه ماجرای ارسال پیامک بسته حمایتی مددجویان بهزیستی
بسته حمایتی ، بسته حمایتی بهزیستی
معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور از ارسال اشتباه پیامک بسته حمایتی دولت برای مددجویان این سازمان خبر داد.
تاریخ انتشار : 24 فروردین 1398

پیامک اشتباه توزیع بسته حمایتی 

ایسنا: معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور از واریز مستمری فروردین ماه مددجویان بهزیستی خبر داد و گفت:مبلغ واریزی به حساب مددجویان علی الحساب است و پس از تصویب افزایش، مابه التفاوت آن واریز می شود. 

حسین نحوی نژاد با بیان اینکه افزایش مستمری مددجویان از محل هدفمندی یارانه ها است اظهار کرد:به همین دلیل فعلا مستمری مددجویان از محل بودجه سازمان بهزیستی واریز شده و هنوز بخش ترمیمی مستمری به حساب آنها واریز نشده است. 

وی با بیان اینکه یارانه مددجویان روز بیست و ششم فروردین ماه واریز می شود نیز تصریح کرد:بخش مابه التفاوت مستمری مددجویان ممکن است این ماه و یا ظرف ماه های آینده پرداخت شود. همچنین ذکر مبلغ افزایش مستمری و بسته حمایتی در پیامک ارسالی بانکی به مددجویان اشتباه بوده است. 

معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی در ادامه لوازم توانبخشی به ویژه ویلچر را از مهم ترین نیازهای مددجویان منطقه عنوان کرد و گفت:لوازم بهداشتی مثل شامپو و صابون، کانکس، لوازم خنک کننده مثل پنکه، کولر و یخدان، لباس نو، پوشینه، شیرخشک، مواد شوینده و موکت از مهمترین نیازهای مددجویان منطقه هستند. 

نحوی نژاد با بیان اینکه مناطق سیل زده از برخی اقلام مثل آب معدنی اشباع شده است اظهار کرد:خیرین می توانند اقلام اهدایی خود را به مراکز بهزیستی استان خود تحویل دهند تا به محض جمع آوری این اقلام توسط کامیون ارسال شود. 

وی با اشاره به اینکه در همه شهرستان ها، ادارات بهزیستی و همچنین مراکز توانبخشی، نگهداری از سالمندان، معلولان، شیرخوارگاه ها و… آماده پذیرش کمک های مردمی هستند افزود:مردم می توانند با استفاده از نرم افزار سکه با کددستوری #55741*، شماره حساب 90190 بانک ملت شعبه دکتر قریب، شماره کارت 019 - 7899-3377-6104 و با استفاده از کلیه دستگاه های خود پرداز شبکه بانکی در این کمپین شرکت کنند.

انتهای پیام/م

ارسال پیامک اشتباهی بسته حمایتی به مددجویان بهزیستی

ماجرای ارسال پیامک بسته حمایتی مددجویان بهزیستی
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 27
این مطلب مفید بود ؟ 22 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف