نمناک اخبارجامعه وضعیت کسانی که بسته حمایتی دریافت نکردند چه میشود؟
بسته حمایتی ، بسته حمایتی دولت
کسانی که بسته حمایتی دولت ( سبد کالا ) دریافت نکردند چه کار باید انجام دهند ؟ توضیحات معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی درباره جاماندگان دریافت بسته حمایتی را در ادامه می خوانید.
تاریخ انتشار : 19 فروردین 1398

جاماندگان بسته حمایتی در سال 98

تسنیم: معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی، آخرین وضعیت جاماندگان دریافت "بسته حمایتی" را تشریح کرد.

رحیم اردلان در پاسخ به این پرسش که چرا بسته حمایتی به یک میلیون نفر از جاماندگان دریافت این بسته تا به امروز پرداخت نشده است، اظهار کرد:در این زمینه سازمان تامین اجتماعی دیگر هیچ مسئولیتی ندارد! 

وی تصریح کرد:بر اساس برنامه ریزی که در اواخرا سال گذشته انجام شد، واریز بسته حمایتی به بیمه شدگان تامین اجتماعی که دریافتی آنها کمتر از 3 میلیون تومان بود در دستور کار قرار گرفت و سازمان تامین اجتماعی نیز بر اساس اطلاعاتی که در اختیار داشت، رقم ریالی بسته حمایتی را به حساب آنها واریز کرد. 

اردلان افزود:پس از واریز رقم ریالی به حساب افراد واجد شرایط، تعدادی از خانواده ها نسبت به عدم دریافت بسته حمایتی اعتراض کردند که در ادامه این افراد اعتراضات خود را در سامانه ثبت و در نهایت از بین معترضین، قرار شد که فرایند واریز بسته حمایتی به یک میلیون نفر از افراد معترض انجام شود که در این زمینه سازمان تامین اجتماعی اسامی این افراد را به وزارت رفاه ارسال کرد. 

معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی یادآور شد:در همین ارتباط، سازمان تامین اجتماعی دیگر هیچ مسئولیتی را در ارتباط با جاماندگان بسته حمایتی ندارد و در واقع وزارت رفاه باید منابع مورد نیاز خود را از طریق سازمان برنامه و بودجه، تامین و فرایند واریز بسته حمایتی را انجام دهد. 

وی متذکر شد:در حال حاضر نیز اطلاعی از زمان واریز بسته حمایتی در اختیار سازمان تامین اجتماعی نیست و در این زمینه باید از طریق وزارت رفاه پیگیری شود.

انتهای پیام/م

راه حل کسانی که مشمول سبد کالا ، بسته حمایتی تامین اجتماعی نشدند

وضعیت کسانی که بسته حمایتی دریافت نکردند چه میشود؟
:
امتیاز : 1.6 تعداد رای : 922
این مطلب مفید بود ؟ 296 626
نظر کاربران
سمیه رایانی پور

سمیه رایانی پور

من تحت پوشش کمیته هستم چرابسته حمایتی به من تعلق نمیگیره

370 64
بازنشسته فرهنگی

بازنشسته فرهنگی

باز نشسته آموزش و پرورش هستم با شش سر عایله همه خانه دار ودانشجو و محصل فقط یک بسته حمایتی تعلق می گیرد آیا با اشخاصی از این صنف که زن وشوهر هر دو باز نشسته بدون افراد تحت تکفل برابر است دولت محترم به افراد مثل ما چه تدابیری اندیشه است

207 43
اکبری

اکبری

من بیکارم مستاجرم سبد کالا به ما تعلق نگرفته اما صاحب خونم که درامد ملیونی داره وضعش خوبه بهش تعلق گرفت

876 76
فاطمه بخرد

فاطمه بخرد

سلام من فاطمه بخرد هستم چرابه من بسته حمایتی تعلق نگرفته است

615 88
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .