نمناک اخبارجامعه کسانی که مشمول بسته حمایتی نشدند چه کنند؟
بسته حمایتی ، بسته حمایتی دولت
سرپرست سازمان تامین اجتماعی درباره افراد و خانواده هایی که مشمول دریافت بسته حمایتی دولت ( سبد کالا ) نشدند توضیحاتی ارائه کرد.
تاریخ انتشار : 28 آبان 1397

افراد و خانواده هایی که مشمول بسته حمایتی دولت نشدند چکار کنند؟

تسنیم:سرپرست سازمان تأمین اجتماعی گفت:افراد و خانواده هایی که شرایطشان برای دریافت بسته های حمایتی فراهم است، اما هنوز نتوانسته اند این بسته ها را دریافت کنند می توانند به سایت سازمان بهزیستی مراجعه و این بسته ها را دریافت کنند.

 

انوشیروان محسنی بندپی در حاشیه برگزاری نخستین کنفرانس ملی کودک دارای معلولیت که از صبح امروز در ساختمان تلاش در حال برگزاری است در جمع خبرنگاران درخصوص فرآیند توزیع بسته های حمایتی اظهار کرد:طبق دستورالعمل و مصوبه هیئت دولت، بسته های حمایتی برای تمامی افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی، کارکنان دولت و بیمه شدگان و مستمری بگیران صندوق بازنشستگی کشوری و تأمین اجتماعی پیش بینی شده است.

 

وی تصریح کرد:با آغاز توزیع بسته های حمایتی چنانچه خانواده ها و یا افرادی مشمول این بسته ها نشده اند می توانند اعتراض خود را در سایت سازمان بهزیستی وارد کنند و در این رابطه در اسرع وقت به اعتراض آنها رسیدگی خواهد شد.

 

محسنی بندپی ادامه داد:سامانه اشاره شده سامانه بروزی است و خانواده ها و افراد می توانند با مراجعه به این سامانه علاوه بر ثبت مشخصات خود اعتراض خود را مبنی بر عدم توزیع بسته حمایتی اعلام کنند.

 

سرپرست سازمان تأمین اجتماعی درخصوص فرآیند توزیع بسته های حمایتی گفت:در این خصوص مرکز روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین سازمان بهزیستی اطلاع رسانی بروزی را خواهند داشت.

 

وی تصریح کرد:با اعلام توزیع بسته های حمایتی به مشمولان این طرح، حدود یک میلیون نفر نیز با مراجعه به سایت سازمان اعتراض خود را به عدم توزیع بسته های حمایتی داشته اند که به این موارد نیز رسیدگی خواهد شد.

 

محسنی بندپی در خصوص زمان توزیع بسته های حمایتی به بیمه شدگان نیز گفت:منابع این طرح کاملاً از سوی سازمان برنامه و بودجه تأمین شده و مشکلی نداریم و به زودی این بسته ها در اختیار این افراد قرار خواهد گرفت.

 

وی در پایان گفت:بسته های اشاره شده علاوه بر افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی به بیمه شدگان صندوق بازنشستگی کشوری و تأمین اجتماعی نیز داده خواهد شد.

انتهای پیام/م

کسانی که مشمول سبد کالا ، بسته حمایتی دولت نشدند چکار کنند؟

کسانی که مشمول بسته حمایتی نشدند چه کنند؟
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 42
این مطلب مفید بود ؟ 29 13
نظر کاربران
سمیه رایانی پور

سمیه رایانی پور

من تحت پوشش کمیته هستم چرابسته حمایتی به من تعلق نمیگیره

40 13
بازنشسته فرهنگی

بازنشسته فرهنگی

باز نشسته آموزش و پرورش هستم با شش سر عایله همه خانه دار ودانشجو و محصل فقط یک بسته حمایتی تعلق می گیرد آیا با اشخاصی از این صنف که زن وشوهر هر دو باز نشسته بدون افراد تحت تکفل برابر است دولت محترم به افراد مثل ما چه تدابیری اندیشه است

14 5
اکبری

اکبری

من بیکارم مستاجرم سبد کالا به ما تعلق نگرفته اما صاحب خونم که درامد ملیونی داره وضعش خوبه بهش تعلق گرفت

60 9
فاطمه بخرد

فاطمه بخرد

سلام من فاطمه بخرد هستم چرابه من بسته حمایتی تعلق نگرفته است

43 13
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .