نمناک اخبارگوناگون تصویر بشقاب پرنده در آسمان چالوس واقعیت دارد ؟
بشقاب پرنده ، آسمان چالوس
اخیرا عکسی از یک بشقاب پرنده در آسمان چالوس در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی دست به دست می شود که کسی نمی داند حقیقت دارد یا غیر واقعی است.
تاریخ انتشار : 20 دی 1394

بشقاب پرنده دیده شده در آسمان چالوس

عکس هایی از یک بشقاب پرنده بزرگ در آسمان چالوس گرفته شده است و در فضای مجازی پخش شده است که باعث تعحب و کنجکاوی مردم شده است. کسانی که عکس را دیده اند نمی دانند این عکس واقعی است یا خیر، آن را باور کنند یا نکنند.

تصویر بشقاب پرنده ای که در شبکه های اجتماعی دست به دست و ادعا می شود در آزاد راه چالوس گرفته شده جعلی است و حقیقت ندارد. زندی فرماندار چالوس با تایید جعلی بودن این تصاویر گفت :این تصاویر ناشیانه و برای تشویش اذهان مردم و یا برانگیختن حس کنجکاوی آنان فتوشاپ شده است.

 وی با بیان اینکه در این تصاویر، شیئی نورانی نشان داده شده است که در آسمان روستای مازوپشته و بالای تونل آزادراه پرواز میکند گفت:هیچ گزارشی از پرواز شی ناشناخته در آسمان منطقه دریافت نشده است.
 
 
بشقاب پرنده دیده شده در آسمان چالوس
 
 
فرماندار چالوس گفت:چگونه ممکن است شیئی بزرگ ،عجیب و با وضوحی کامل در آسمان از چشم اهالی منطقه پنهان بماند و تنها یک یا دو نفر توانسته باشند عکسی از آن شکار کنند؟

زندی گفت:کارشناسان عکاسی نیز جعلی بودن عکس را تایید میکنند چرا که درهمه تصاویر اگرچه زاویه دوربین عوض می شود اما تصویر بشقاب پرنده ثابت است. 

تصویر بشقاب پرنده در آسمان چالوس واقعیت دارد ؟

تصویر بشقاب پرنده در آسمان چالوس واقعیت دارد ؟
:
امتیاز : 3.4 تعداد رای : 37
برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 25 12
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف