نمناک سرگرمیگوناگون پرواز چندین بشقاب پرنده در آسمان لندن + تصاویر
بشقاب پرنده ، پرواز بشقاب پرنده
همیشه انسان ها در ذهنشان درباره بشقاب پرنده تصویری غیر واقعی در خیالشان دارند چراکه این موجود فضایی به سختی و به ندرت ظاهر میشود در ادامه تصاویری واقعی از آن را در آسمان ژاپن ببینید.

آسمان ها با این عظمت در خود چیزهایی دارد که بشر از زمان های خیلی دور در جستجوی آن می باشد که هنوز هم قادر به پایان دادن این کشفیات نیستند یکی از این موجودات فضایی ناشناخته بشقاب پرنده هایی هستند که خیلی کم دیده ایم شاید کلا ندیده ایم اما به تازگی در تصاویر ضبط شده از شهر بندری «اوساکا»ی ژاپن، 10 شی ء کروی ناشناخته سفید که مشکوک به بشقاب پرنده هستند دیده می شود. تصاویر ضبط شده، این اشیا را در حال حرکت با الگویی منظم نشان می دهد.

از زمان انتشار این عکسها، حدس و گمان های زیادی درباره ماهیت آن ها مطرح شده است. بسیاری از گزارشگران، این اشیا را شبیه نورهای سفیدی می دانند که در ماه ژوئن (31 روز منتهی به 11 خرداد) در آسمان هاید پارک لندن دیده شد. این تصاویر که کیفیت چندان خوبی ندارند، نظریه ها درباره وجود زندگی فرازمینی را تقویت کرده اند.

بشقاب پرنده

بشقاب پرنده

پرواز چندین بشقاب پرنده در آسمان لندن + تصاویر

پرواز چندین بشقاب پرنده در آسمان لندن + تصاویر
:
امتیاز : 4.9 تعداد رای : 39
برگرفته از جام نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 38 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف