نمناک سرگرمیگوناگون بشقاب پرنده واقعی در کالیفرنیا! + تصاویر
بشقاب پرنده ، بشقاب پرنده واقعی
آنچه که همیشه و در همه حال در ذهن انسان ها درباره بشقاب پرنده گنجانده بود،همیشه تصویری غیر واقعی در خیالشان بود،اکنون در حال تبدیل شدن به یک اتفاق واقعی و جدی است که در ادامه تصاویری از آن را می بینید.
بازدید : 11,919 نفر

 آسمان ها با این عظمت در خود چیزهایی دارد که بشر از زمان های خیلی دور در جستجوی آن می باشد که هنوز هم قادر به پایان دادن این کشفیات نیستند یکی از این موجودات فضایی ناشناخته بشقاب پرنده هایی هستند که زمانی فکر می کردیم مسئول حمل و نقل آدم فضایی ها در کیهان هستند اما امروز اگر همه چیز بر اساس برنامه های ناسا پیش برود، محتمل است که یکی از همین نعلبکی های پرنده، انسان ها را بر روی سطح مریخ فرود آورد.

بشقاب پرنده واقعی

بشقاب پرنده واقعی

آزمایشگاه رانش جت ناسا در کالیفرنیا مشغول تست بر روی پروژه سیستم کاهنده چگالی پایین و مافوق صوت (LDSD) است. این پروژه شامل تست مدلی از یک بشقاب پرنده واقعی است که می تواند بارهای سنگین از جمله فضانوردان و تجهیزات شان را در آینده نه چندان دور به مریخ ببرد.

بشقاب پرنده واقعی

بشقاب پرنده واقعی

شکل منحصر به فرد این سفینه به این خاطر است که با ایجاد کشش طبیعی یا اصطکاک در جو، به فرود امن بر روی مریخ کمک کند.

بشقاب پرنده واقعی در کالیفرنیا! + تصاویر

بشقاب پرنده واقعی در کالیفرنیا! + تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 34
برگرفته از برنا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 30 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف