نمناک سرگرمیبدون شرح تله پاتی عجیب پسر نوجوان با بشقاب پرنده ها! + تصاویر
بشقاب پرنده ، بشقاب پرنده ها
در چند روز اخیر رسانه های کشور ژاپن خبری در رابطه با ارتباط یک پسر ژاپنی با بشقاب پرنده را منتشر کردند.

ماجرای پسر نوجوان ژاپنی با بشقاب پرنده

ماجرای عجیب نوجوان ژاپنی که بوسیله تله پاتی با یوفو ها در ارتباط است!
در اواخر این هفته رسانه های ژاپنی اخباری مبنی بر ادعای روابط تله پاتیک یک نوجوان سیزده ساله را پخش کردند. عکس هایی از اشیا غریبه ای در آسمان که سال گذشته در آسمان دیده شد و توجه بسیاری را جلب کرد ، در ادامه این بخش از سرگرمی نمناک با این پسر خبرساز ژاپنی آشنا خواهید شد. 
هارویا ایدو 13 ساله ، لقب " پسر پوفویی "را از رسانه های ژپنی ، دریافت کرد و علت آن، ادعای روابط تله پاتیک او با یوفو ها اعلام شد. توشیتارو یاماگوچی ، یک پژوهشگر مشهور در علوم غریبه و کسی بود که برای اولین بار عکس های هارویا را با جهان به اشتراک گذاشت. او هارویا را به عنوان یک رابط و کسی که توانایی تماس از طریق تله پاتی را دارد معرفی کرد، ظاهرا هارویا موفق به عکس برداری از یوفوها در چهار مراسم مختلف در سال گذشته شده است.هارویا محل دید سفینه و جزئیات را در وبسایت خود ثبت کرده است.
1.ایدو در مواجهه با سفینه در تاریخ 29 مارس 2017 نوشت، این سفینه در خیابان لمب، منطقه ی کوبه ایوجی نارگوت، بزرگراه یووی در ناحیه هیوگو است.
 
بشقاب پرنده

ماجرای عجیب پسر ژاپنی با بشقاب پرنده

2."سفینه ی سیگار شکل و در حال پرواز که در 2.روز 21 آوریل 2017 در نوزاکی ، شهر اویتا در استان اوزاکا مشاهده شد. " شی ناشناخته بر روی سیم الکتریکی، درست بالای جایی که پردگان نشسته اند مشاهده شد."
 
پسر ژاپنی

 سفینه ی شبیه به سیگار

3. " . تاریخ دوم می 2017 ، "میدانم شاید شبیه یک مثلث است. "
 
بشقاب پرنده

ارتباط نوجوان ژاپنی با یوفو ها 

4. چیزی شبیه یک حفره ی سفید ظاهر شد و من هفت چیز را در حال حرکت با سرعت زیاد دیدم اما زمانی که عکس گرفتم در عکس اینطور منعکس شد. و این چیزی بود که درمورد تصویر چهار در روز 30 دسامبر 2017 نوشت.
 
حفره

ظاهر شدن حفره ی سفید

متاسفانه اطلاعات زیادی درمورد هاروویا ایدو 13 ساله وجود ندارد که در حال حاضر قابل دسترسی باشد، اما با توجه به این داستان بزودی اخبار بیشتری از این نوجوان خواهیم شنید.

درمان بیرون زدگی رگ دست با روش های سنتی

تله پاتی عجیب پسر نوجوان با بشقاب پرنده ها! + تصاویر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف