نمناک اخبارجامعه ماجرای بشین پاشو دادن مامور راهور به جوانان در جاده چالوس!
مامور راهور ، جاده چالوس
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا نسبت به فیلم منتشر شده در فضای مجازی که در آن 2 مامور راهور از چند جوان خواسته بودند بشین پاشو بروند واکنش نشان داد.
تاریخ انتشار : 25 مهر 1397

جزئیات بشین پاشو دادن مامور راهور به چند جوان

ایسنا:چندی پیش بود که ویدئویی از دو مامور پلیس راهنمایی و رانندگی در یکی از جاده های کشور در فضای مجازی منتشر شد که در آن ماموران پلیس از چند جوان خواسته بودند که بشین و پاشو بروند، موضوعی که رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا به آن واکنش نشان داده است. 

سردار تقی مهری درباره انتشار این ویدیو در فضای مجازی گفت:درمورد بعضی برخوردهایی که در سطح معابر به وجود می آید ما توصیه ها و ابلاغیه های فراوانی به همکارانمان داشته ایم و تاکید کرده ایم که خارج از وظایف قانونی خودشان اقدامی نکنند.

جاده چالوس

 بشین پاشو دادن مامور راهور به چند جوان

وی درباره دستور بشین و پاشو اظهارکرد:گاهی در مواجهه با کسانی که با مصرف مواد روانگردان یا مشروبات الکلی اقدام به رانندگی در سطح جاده ها می کنند، همکاران ما مجبورند برای اینکه ضریب هوشیاری فرد را به دست بیاورند این عمل را به شکل انفرادی انجام دهند. 

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی افزود:حتی در مورد افرادی که می خواهند گواهینامه پایه یک یا دو بگیرند و سن بالایی هم دارند، بعضا چنین آزمایش هایی از سوی پزشک انجام می شود. 

سردار مهری درباره اقدام مأموران در این ویدئو نیز به ایسنا گفت:اتفاق رخ داده کار درستی نبوده است و ما این مساله را پیگیری می کنیم و در صورت لزوم با موارد تخلف برخورد نیز خواهیم کرد.

انتهای پیام/م

بشین پاشو دادن به چند جوان توسط مامور راهور در جاده چالوس

ماجرای بشین پاشو دادن مامور راهور به جوانان در جاده چالوس!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف