نمناک اخبارگوناگون زنده شدن دختربچه ای 30 دقیقه بعد از مرگ + عکس
بعد از مرگ ، زنده شدن دختربچه ای بعد از خفه شدن
مادری که معجزه را به چشم دید از لحظاتی می گوید که دختر 19 ماهه اش بر اثر خفگی مرگ را تجربه کرد . زنده شدن کودک دقایقی بعد از مرگ باورنکردنی بود.
تاریخ انتشار : 24 بهمن 1395

لحظات تلخ مرگ دختربچه ای که در آب خفه شده بود

به عنوان پدر و مادر حتی تصور بستری شدن فرزندتان در بخش اورژانس برایتان غیرقابل تحمل است چراکه سخت ترین مشکل برای والدین بیماری فرزندشان می باشد ، مشکلی که هیچ کدام از ما تحمل تجربه ی ان را نداریم. در ادامه ماجرایی از مرگ چند دقیقه ای دختربچه ای را می خوانید که به طرز شگفت انگیزی زنده ماند.

زنده شدن دختر بچه 19 ماهه نیم ساعت بعد از مرگ

 خانواده " لوبودا " اهل فلوریدا از تجربه ی تلخی می گویند که در جریان یک دید و بازدید برایشان اتفاق افتاد. دختر 19 ماهه آنها بعد از افتادن داخل حوض دچار خفگی شد ولی خوشبختانه به طرز معجزه آسایی نجات یافت.

 مادر این کودک می گوید:وقتی برای دیدن یکی از اقوام خود به خانه آنها رفته بودیم بچه ها برای بازی از ما جدا شدند ، در میان گفتگو بودیم که ناگهان احساس کردم ضربان قلبم تند شده است ، مطمئن بودم که اتفاق بدی افتاده است برای همین از خانه بیرون دویدم.

 هر کدام از بچه ها گوشه ای در حال بازی بودند اما خبری از "جویی" نبود ، هراسان به این طرف و آن طرف می دویدم در همان حال انگار صدایی مرا به سمت حوض کشاند.

در میان سایه های ماهی های کوچک دخترم راجست و جومی کردم تا اینکه با فریاد پدرش را برای کم صدا زدم.  همسرم به سرعت به داخل حوض پرید و "جویی" را بیرون کشید.

در همان حال که او را به بیرون از خانه می برد تا به بیمارستان برسانیم یکی از دوستانش که جزو نیروهای امداد آتش نشانی است را دیدیم.

امدادگر فداکار آتش نشانی به سرعت دخترم را گرفت و شروع به احیای او کرد . تن دخترم سرد بود و کبود هیچ امیدی نداشتم و احساس می کردم که دیگر برای همیشه او را از دست داده ام ولی او ( امدادگر) همچنان تلاش می کرد.

20 دقیقه از لحظه ای که ما "جوی" را پیدا کرده بودیم می گذشت و امدادگر هم به ما گفت که او مرده است . باز هم دعا می کردم که شاید دخترم زنده بماند در حالیکه می دیدم او مرده است . به یکباره معجزه رخ داد و با تکان کوچک دخترم دوباره امیدوار شدیم. به سرعت او را به بیمارستان رساندیم .

در کمال ناباوری دخترم بعد از 30 دقیقه مرگ دوباره زنده شد ، اینکه می گویم مرگ واژه ی درستی است چون جوی 19 ماهه در آن دقایق ضربان قلب و نبض نداشت.

زنده شدن دختربچه ای بعد از مرگ

عکس دختربچه ای که بعد از مرگ زنده شد در آغوش مادرش در بیمارستان

زنده شدن دختربچه ای 30 دقیقه بعد از مرگ + عکس

زنده شدن دختربچه ای 30 دقیقه بعد از مرگ + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 26
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 26 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف