نمناک سرگرمیگوناگون قورت دادن 14 آهنربا توسط کودک 6 ساله + تصاویر
میکاه آرویدسون کودک 6 ساله ای است که از ترس برادرش 14 آهنربای اسباب بازی را بلعید و این کار خطرناک کودک را زیر تیغ جراحی برد.

قورت دادن آهنرباهای اسباب بازی کودک 6 ساله را زیر تیغ جراحی برد

یک کودک شش ساله، 14 آهن ربای موجود در یک اسباب بازی را بلعید و دلیل این اقدام با عواقب دردناک این بود ؛ فقط برای این که برادرش متوجه نشود که اسباب بازیش را برداشته است، فوری آن را در دهانش می گذارد. "میکاه آرویدسون" که تصاویرش را در این بخش از نمناک مشاهده می کنید از ترس اینکه برادرش متوجه استفاده او از اسباب بازی هایش شود در اقدامی کودکانه 14 مگنت اسباب بازی را قورت دارد و این تصمیم او را زیر تیغ جراحی برد.

بلعیدن آهنربا

کوک 6 ساله ای که آهنربا قورت داد

پس از مدت کوتاهی پدر این پسر بچه متوجه می شود که او درد شکم داشته و به مدت سه روز مدام استفراغ می کرده است ، به همین دلیل متوجه شد که مشکلی وجود دارد، و او را به اورژانس بیمارستان بردند.پس از انجام رادیوگرافی متوجه شدند که 14 آهن ربای کوچک در روده میکاه وجود دارد که به معده نشت کرده است و روده را هم سوراخ کرده.

قورت دادن آهنربا

پسری که از ترس برادرش آهنربا بلعید

عاقبت دردناک کودک 6 ساله با بلعیدن آهنربا

بعد از دو هفته بستری شدن او همچنان قادر به خوردن و نوشیدن نبود، حتی نمی توانست راه برود و تحت سه عمل جراحی قرار گرفت. او به والدینش گفت:که مخفیانه به سراغ اسباب بازی های برادرش رفته است، و به محض اینکه برادرش را دیده است فورا آنها را در دهانش می گذارد و به طور تصادفی آنها را بلعیده است.

سوراخ شدن روده کودک

سوراخ شدن روده کودک به دلیل بلعیدن آهنربا

پزشکان بعد از معاینه "میکاه" شوکه شده بودند که چیزی شبیه به قفل درون شکم وی وجود داشت برای همین فورا پسر را جراحی کردند و آهن رباها را از درون شکم او بیرون کشیدند، اما آنها یکدیگر را جذب کرده بودند و باعث سوراخ شدن روده شده بودند.

پس از آنکه پسرک بعد مدت طولانی بهبود یافت، از کار خود پشیمان بود و از مادرش خواست این داستان را به اشتراک بگذارد، تا دیگران این کار را نکنند.یک بررسی در سال 2012 انجام شد که نشان می دهد از سال 2009 به بعد، تعداد کودکانی که آهنربا بلعیده اند افزایش پیدا کرده است و دادخواستی که در سال 2014 انجام شد، حاکی بر این بود که دیگر در اسباب بازی ها از آهنربا استفاده نکنند و ممنوع اعلام شد.

 

کودک 6 ساله ای که با بلیعدن آهنربا زیر تیغ جراحی رفت

قورت دادن 14 آهنربا توسط کودک 6 ساله + تصاویر
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف