نمناک اخبارجامعه بلعیدن مسواک توسط دخترجوان در قزوین! + عکس
مسواک ، بلعیدن
در اتفاقی نادر و باور نکردنی دختر جوان 23 ساله برای اینکه با کمک مسواک تیغ ماهی را از گلویش خارج کند به دردسر عظیمی دچار شد و بطور ناگهانی مسواک را قورت داد.
تاریخ انتشار : 23 اردیبهشت 1395

خارج کردن مسواک بدون جراحی از معده دختر جوان

اتفاقات عجیب و باورنکردنی در دنیای پزشکی گاهی خیلی بدور از تصور است،در اتفاقی نادر و باور نکردنی دختر جوان 23 ساله برای اینکه با کمک مسواک تیغ ماهی را از گلویش خارج کند به دردسر عظیمی دچار شد و بطور ناگهانی مسواک را قورت داد که بدون عمل جراحی در بیمارستان ولایت قزوین، مسواک از معده دختر 23ساله خارج شد.

مسواک در معده

تیغ ماهی در گلویش گیر کرده بود. هرچه تلاش می کرد موفق نمی شد تیغ ماهی را بیرون بیاورد راهی به ذهنش رسید. مسواکش را برداشت تا بتواند به وسیله آن تیغ ماهی را بیرون بکشد. وقتی مسواک را داخل دهانش برد هرگز تصور نمی کرد مسواک هم داخل گلویش برود و آن را ببلعد.

اتفاق نادری بود اما دختر ٢٣ساله مسواک را بلعیده بود. ماموران اورژانس قزوین وقتی در جریان این حادثه عجیب قرار گرفتند خود را به خانه این دختر رساندند. به سرعت دختر جوان به بیمارستان ولایت قزوین منتقل شد. همه تصور می کردند او باید تحت عمل جراحی قرار گیرد.

دکتر باستانی با یک عمل بسته و توسط دستگاه آندوسکوپی مسواک را از معده دختر ٢٣ ساله ای در بیمارستان ولایت قزوین خارج کرد. این دختر برای خارج کردن تیغ ماهی از دهان خود از مسواک استفاده کرد که سبب بلعیدن این مسواک شد. خارج کردن جسم خارجی از معده دختر ٢٣ساله بدون عمل جراحی و با دستگاه آندوسکوپی انجام شد.

بلعیدن مسواک توسط دخترجوان در قزوین! + عکس

بلعیدن مسواک توسط دخترجوان در قزوین! + عکس
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 15
برگرفته از پرشین وی - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 12 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف