نمناک سرگرمیگوناگون بله گرفتن از عروس در دمای منفی 40 درجه! + تصاویر
بله گرفتن از عروس ، عروسی
بله گرفتن از عروس در سرمای شدید! زوج جوان روسی برای خاطره انگیز کردن ازدواج خود مراسم عقد را در برف و سرمای شدید مورمانسک در شمال غرب این کشور برگزار کردند.
بازدید : 7,354 نفر

بله گرفتن از عروس وسط سرما

برگزاری یک مراسم عروسی خاص و منحصر به فرد بسیار دشوار و سخت می باشد چرا که داشتن تجربه مهم ترین امر این اقدام محسوب می شود اما زوج جوان خوش ذوقی که در این مطلب با آنها آشنا می شوید مراسمی متفاوت و جذابی در عروسی خود برگزار کردند که دیدن تصاویری از آن خالی از لطف نیست.

"سرگی" و "سوتلانا" زوج روس ساکن پایتخت روسیه برای خاطره انگیز کردن ازدواج خود مراسم عقد را در برف و سرمای شدید "مورمانسک" در شمال غرب این کشور برگزار کردند.

بله گرفتن از عروس

زوج روس که چندی قبل در یک سفر کاری به شهر بندری "مورمانسک" با هم آشنا شده بودند برای مراسم عقد کنان بار دیگر از مسکو با یک عکاس به محل آشنایی شان آمدند و در سرما و برف منفی 40 درجه زندگی مشترکشان را آغاز کردند. مورمانسک شهری بندری در دوردست ترین نقطه شمال غربی روسیه و در نزدیکی مرز روسیه با نروژ و فنلاند است که در این وقت سال پوشیده از برف است و سرمای آن به منفی 40 درجه می رسد. این منطقه یکی از پرورشگاه های اصلی گوزن در روسیه است.

بله گرفتن از عروس

"سوتلانا" عروس 27 ساله درباره ایده بازگشت به "مورمانسک" برای روز عقد گفته هیچ گاه زیبایی زمستانی این منطقه را فراموش نمی کند و با این کار برای همیشه خاطره این زیبایی و شروع زندگی مشترکشان را ثبت خواهد کرد. او گفته فیلم تازه "الخاندرو ایناریتو" نیز الهام بخش آنها در برگزاری مراسم عروسی در برف و سرما بوده است. "بازگشته" آخرین ساخته "آلخاندرو ایناریتو" با بازی "لئوناردو دیکاپریو" که در فضایی سرد و برفی می گذرد آنقدر این زوج را تحت تاثیر قرار داده که مصمم شده اند ایده خود برای "عروسی زمستانی" را پیاده کنند. با این حال سرمای شدید اجازه نداده آنها بیشتر از 17 دقیقه را در این فضا سپری کنند. آنها گفته اند در تابستان هم یک مراسم عروسی دیگر برای خانواده هایشان در مسکو برگزار خواهند کرد. عکاس" الکساندر کرواژف" لحظات رمانتیک این زوج جوان در منطقه برف گرفته و گوزنی که به آنها نزدیک شده را عکاسی کرده است.

بله گرفتن از عروس در دمای منفی 40 درجه! + تصاویر

بله گرفتن از عروس در دمای منفی 40 درجه! + تصاویر
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 25
برگرفته از پرشین وی - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 23 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف