بلیت جشنواره فجر

جزئیات پیش فروش بلیت جشنواره فیلم فجر 37

تاریخ انتشار : 25 دی 1397کد مطلب : 63212زمان مطالعه : 2 دقیقه
معاون اجرایی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر جزئیات پیش فروش بلیت جشنواره فیلم فجر امسال را تشریح کرد.

جزئیات جدید از پیش فروش بلیت های جشنواره فیلم فجر 37

ایسنا:پیش فروش بلیت های سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر از ساعت 10 صبح روز یکشنبه 30 دی ماه از طریق سایت Fajr.cinematicket.org آغاز و تا ساعت 22 روز دوشنبه اول بهمن ماه ادامه خواهد داشت. 

عزت الله علیزاده با اعلام این خبر گفت:علاقه مندان به حضور در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر می توانند در تاریخ اعلام شده نسبت به خرید بلیت فیلم های جشنواره در سانس ها و سینماهای مورد علاقه خود اقدام کنند. 

معاون اجرایی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر ادامه داد:همچنین نمایندگان سازمان ها و نهادها متقاضی می توانند در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 3 و 4 بهمن ماه با ارائه نامه کتبی از نهادها و سازمان های متبوع به صورت حضوری، به محل پیش فروش واقع در پردیس سینمای ملت مراجعه کرده و بلیت های مورد نظر خود را خریداری کنند. 

مدیر اجرایی جشنواره یادآور شد:هر فرد با کدملی خود می تواند 2 انتخاب و در مجموع حداکثر 4 سری بلیت تهیه کند. 

علیزاده با بیان اینکه فیلم ها به سه گروه سینمای ایران 1، سینمای ایران2 و سینمای ایران 3 تقسیم شده اند (لیست گروه بندی) تاکید کرد:در هر کدام از تقسیمات فوق الذکر، آثار مستند، کوتاه و پویانمایی نیز وجود دارد. به منظور احترام به مخاطبان، چنانچه هر کدام از آثار سینمایی در موعد مقرر آماده نشود، آثار رزرو، جایگزین خواهد شد. 

او در پایان افزود:متقاضیان می توانند به دو طریق حضوری و ارسال با پیک (در محدوده تهران بزرگ) بلیت های خود را دریافت کنند. 

علیزاده درباره تحویل بلیت ها نیز گفت:افرادی که از طریق سایت، بلیت خریداری کرده اند می توانند در روزهای جمعه و شنبه (5 و 6 بهمن ماه) با حضور در پردیس سینمایی ملت، بلیت ­های خود را دریافت کنند. 

سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر از تاریخ 10 تا 22 بهمن ماه 1397 به دبیری ابراهیم داروغه ­زاده برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/م

پیش فروش بلیت جشنواره فیلم فجر 1397 کی آغاز می شود؟

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
وبگردی