نمناک اخبارجامعه آغاز پیش فروش بلیت قطارهای نوروزی 97
بلیت قطار ، بلیت قطار نوروز 97
زمان آغاز پیش فروش بلیت قطار های مسافری رجا برای نوروز سال 1397 به صورت اینترنتی و حضوری اعلام شد.
تاریخ انتشار : 14 بهمن 1396

پیش فروش بلیت قطارهای نوروز 97

فروش بلیت قطار های مسافری رجا برای نوروز سال 97، همزمان به صورت اینترنتی و حضوری از ساعت 8 صبح روز یکشنبه 15 بهمن ماه 96 آغاز می شود.

محمدرضا شناسنده بیان کرد:براساس برنامه ریزی انجام شده، در روز یکشنبه 15 بهمن ماه 96، تنها فروش بلیت قطارهای مسافری محور تهران – مشهد عرضه خواهد شد و بلیت سایر محورها در ساعت 8 صبح روز دوشنبه 16 بهمن به فروش خواهد رسید.

وی در ادامه افزود:برنامه نوروزی سال 1397 این شرکت از 25 اسفند 96 آغاز شده و تا 15 فروردین 97 ادامه دارد.

معاون اجرایی و رییس ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی اظهار کرد:بر اساس برنامه ریزی انجام شده، برای محور تهران- مشهد روزانه 11 قطار و برای محورهای کمربندی منتهی به مشهد روزانه 16 قطار اختصاص یافته است و در مجموع تعداد50 قطار بین شهری رجا روزانه به شهرهای مختلف کشور سیر خواهد داشت.

شناسنده تصریح کرد:با توجه به ظرفیت ایجاد شده، هموطنان گرامی می توانند با برنامه ریزی مناسب و توزیع زمان سفرهای خود، به صورت غیرحضوری (اینترنتی، اپلیکیشن های گوشی های مبایل و تلفنی از طریق شماره تلفن 1539) یا با مراجعه حضوری به نمایندگی‎های مجاز فروش بلیت قطار در سراسر کشور، اقدام به خرید بلیت کنند.

معاون اجرایی رجا از هموطنان گرامی درخواست کرد به هنگام خرید حضوری بلیت قطارهای مسافری بمنظور لزوم درج کد ملی و تاریخ تولد خود در برگه های بلیت، حتماً کارت ملی خود را به همراه داشته باشند و بعد از دریافت بلیت، بلافاصله مندرجات آن را با درخواست ارائه شده مطابقت داده و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت، سریعاً موضوع را به اپراتور فروش اطلاع دهند.

 
بلیت قطار نوروز 97

پیش فروش بلیت قطار نوروز 96

وی تأکید کرد:بلیت های غیرهمنام با کارت ملی مسافر و یا مخدوش از درجه اعتبار ساقط بوده و دارندگان این گونه بلیت ها، مسافر بدون بلیت تلقی شده و از سوار شدن آنها به قطار جلوگیری بعمل خواهد آمد.

رئیس ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی شرکت رجا گفت:هموطنان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سفر با قطارهای شرکت رجا شامل نشانی دفاتر فروش، قیمت بلیت، موجودی بلیت و ... می توانند به صورت شبانه روزی با سامانه اطلاع رسانی این شرکت با شماره تلفن 1539 تماس گرفته یا به سایت اینترنتی این شرکت به نشانی www.raja.ir مراجعه کنند.

معاون اجرایی و رییس ستاد هماهنگی قطارهای نوروزی خاطرنشان کرد:شماره پیامک 3000139 شرکت رجا نیز آماده دریافت نظرها، انتقادات و پیشنهادهای متقاضیان خرید بلیت و سفر با قطارهای این شرکت است.

آغاز پیش فروش بلیت قطارهای نوروزی 97

آغاز پیش فروش بلیت قطارهای نوروزی 97
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 42
برگرفته از میزان - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 26 16
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف