نمناک سرگرمیگوناگون پیدا شدن بلیط مترو تهران در مرز مجارستان! + عکس
بلیط مترو تهران ، بلیت تک سفره
شخصی به نام پیتر بوکائرت چیزهایی را که در مسیر پناهنده های سوری و افغانی در مرز مجارستان روی زمین پیدا می کند توئیت می کند که یکی از این چیزها بلیط مترو تهران است.

بلیط مترو تهران در مرز مجارستان!این روزها که موج هجوم پناه جویان به کشورهای اروپایی خبر داغ تیتر اول روزنامه ها و سوژه گزارش های تلویزیونی شده است،این بار ماجرای عجیب دیگری اتفاق افتاده است آن هم اینکه یکی از کارمندان سازمان دیدبان حقوق بشر چیزهایی را که در مسیر پناهنده های سوری و افغانی در مرز مجارستان روی زمین پیدا می کند، با هشتگ thingstheyleftbehind توییت می کند.

 یکی از مواردی که پیتر بوکائرت (Peter Bouckaert) پیدا کرده، بلیت تک سفره متروی تهران است.

بلیت متروی تهران

ایران به طور مستقیم درگیر موج جدید پناهنده های جنگی نشده است؛ اروپا این روزها گرفتار پناهنده های سوری و افغانی است. مسیر آنها تا اتریش و آلمان، هم از مجارستان می گذرد. البته پناهنده های افغانی که قصد اروپا دارند، به هرحال باید از ایران رد شوند؛ از افغانستان به ایران، تهران و سپس ارومیه می رسند.

از آنجا به شهر وان و سپس استانبول در ترکیه، از آنجا با چند واسطه به پایتخت یونان، از یونان به مقدونیه، از آنجا به پایتخت صربستان، از صربستان به مجارستان، بعد اتریش، آلمان، دانمارک و بالاخره سوئد.

پیش از این گزارشی درباره نحوه رسیدن پناهنده های افغانی به اروپا منتشر شده بود.

البته شهردار تهران این روزها در بوداپست مجارستان است. محمدباقر قالیباف به دعوت شهردار بوداپست و به منظور آغاز فعالیت کمیته خواهر خواندگی تهران و بوداپست به پایتخت مجارستان سفر کرده است و دیروز هم از پروژه های قطار شهری بوداپست بازدید کرده بود.

پیدا شدن بلیط مترو تهران در مرز مجارستان! + عکس

پیدا شدن بلیط مترو تهران در مرز مجارستان! + عکس
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12
برگرفته از عصر ایران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 11 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف