نمناک اخبارسیاست فوتبالیست عراقی داعش را بمباران کرد + عکس
بمباران داعش ، یونس محمود
یونس محمود کاپیتان محبوب تیم فوبتال عراق با حضور در میان نیروهای ضد تروریستی و با لقب " قاتل خونریز " اقدام به بمباران داعش کرد.
تاریخ انتشار : 15 آبان 1395
بازدید : 3,561 نفر

بمباران داعش توسط کاپیتان سابق تیم فوتبال عراق

 کاربران شبکه های اجتماعی تصویر یکی از نیروهای عراقی را منتشر کردند که یک گلولۀ موشکی در دست دارد. بر روی این گلوله، نام یونس محمود و لقبِ "السفاح" به معنی "قاتلِ خونریز" نوشته شده است. یونس محمود، فوتبالیست مشهور تیم ملی عراق است که اخیراً با دنیای فوتبال خداحافظی کرد.یونس محمود، به خاطر گل های حساس و تمام کننده ای که برای تیم ملی عراق زده بود، از محبوبیت بسیار زیادی نزد مردم عراق برخوردار است و گل های او را به موشک هایی قاتل تشبیه می کنند. 

یونس محمود

بمباران داعش توسط یونس محمود

 
یونس محمود، در سال 2007، با گلِ تمام کننده ای که در فینال جام ملت های آسیا به دروازۀ عربستان سعودی زد، جایگاهی تاریخی در فوتبال عراق یافت، تا جایی که اکنون سربازان عراقی، موشک های کشنده ای که به داعش شلیک می کنند را یونس محمود نام می نهند.یونس محمود، در 150 مسابقه، برای عراق بازی کرد و طی این بازی ها، 57 گل برای تیم ملی کشورش به ثمر رساند.

فوتبالیست عراقی داعش را بمباران کرد + عکس

فوتبالیست عراقی داعش را بمباران کرد + عکس
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 10
برگرفته از العالم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف