نمناک اخبارورزشی بمب پرسپولیس در نقل و انتقالات ترکید!
فصل نقل و انتقال بازیکنان لیگ برتر 92 برای پرسپولیس منطقی تر از فصل قبل بود. اما بمب خبری پرسپولیس مدیرعامل این باشگاه محمد رویانیان بود. خبر برکناری یکباره وی بمب خبری برای این باشگاه محسوب میشد.

باشگاه پرسپولیس در این فصل رویه ای کاملا متفاوت اتخاذ کرده است. مسئولان باشگاه پرسپولیس به جای جذب ستاره ها به سراغ بازیکنان جوان و آینده دار رفته اند. ضمن اینکه در این فصل برخلاف فصل گذشته، این سرمربی تیم بود که بازیکنان مورد نظرش را انتخاب کرد و اینگونه نبود که ابتدا ستاره ها به پرسپولیس بیایند و بعد به دنبال سرمربی برای شان بگردند!
پرسپولیس در این فصل روش منطقی و اصولی را در تیم بستن برگزیده اما این بار بمب خبری پرسپولیس خود محمد رویانیان است. مدیرعاملی که یک باره تصمیم به برکناری اش گرفتند!
وضعیت پرسپولیس را در فصل نقل و انتقالات بررسی کرده ایم؛
 

بازیکنان جدا شده (خروجی) از پرسپولیس:
محمد قاضی، عادل کلاه کج، امیرحسین فشنگچی، سعید قدمی، روح الله سیف الهی، افشین اسماعیل زاده، مهرزاد معدنچی، میثم نقی زاده، ولادتکو و مارکو پروویچ، مهدی مهدوی کیا (این بازیکن از فوتبال خداحافظی کرد) و علی کریمی 12 بازیکنی بودند که از جمع سرخپوشان جدا شدند.
 
نامشخص:
کریم انصاری فرد مهاجم پرسپولیس نیز وضعیتش برای حضور در پرسپولیس نامشخص است.
 

بازیکنان جذب شده (ورودی) به پرسپولیس:
میثم حسینی، امید عالیشاه، مهرداد کفشگری، سید مهدی سید صالحی، محمد عباس زاده و یونس شاکری 6 بازیکن جدید سرخپوشان هستند.
 
بازیکنان جذب شده احتمالی:
قاسم حدادی فر و پیام صادقیان از ذوب آهن به احتمال زیاد به پرسپولیس می آیند.
 

سرمربی:علی دایی
علی دایی در این فصل به تیم پرسپولیس بازگشته است تا شاید بتواند سرخپوشان را در لیگ برتر به قهرمانی و موفقیت برساند. آن هم بعد از اینکه دو فصل هواداران از روی سکو نام این مربی را صدا می زدند.

بمب پرسپولیس در نقل و انتقالات ترکید!

بمب پرسپولیس در نقل و انتقالات ترکید!
:
امتیاز : 1.9 تعداد رای : 43
برگرفته از jamnews.ir
این مطلب مفید بود ؟ 16 27
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف