نمناک ورزشفوتبال دو بمب نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس
بمب پرسپولیس ، بمب نقل و انتقالات پرسپولیس
منشا و خلیل زاده دو بمب نقل و انتقالاتی برای پرسپولیس هستند و سرپرست باشگاه اعلام کرده که مشکلی بابت جذب آنها ندارد.
تاریخ انتشار : 30 اردیبهشت 1396

دو بمب پرسپولیس برای فصل جدید

طاهری اعلام کرد قراردادهای بازیکنان جدید خود را بدون مشکل منعقد خواهند کرد، گادوین منشا_شجاع خلیل زاده خبر خوب نقل و انتقالاتی برای هواداران سرخ در خصوص دو بمب جدید پرسپولیس.
کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال در حکمی که به تایید مسوولان فدراسیون نیز رسید، از باشگاه هایی که بدهکار هستند مجوز جذب بازیکن خارجی را سلب کرد. این مساله باعث شد تا صحبت های زیادی در خصوص جذب گادوین منشا از سوی پرسپولیس و تخلف این باشگاه از حکم صادره به وجود آید. مسوولان پرسپولیس که علیرغم این شایعات به انتشار عکس های یادگاری و قرارداد رسمی خود با مهاجم نیجریه ای مشغول بودند اکنون اعلام می کنند که هیچ تخلفی در این مساله از سوی آنها سر نزده است. برهمین اساس سرپرست باشگاه پرسپولیس تأکید دارد که این باشگاه مشکلی بابت جذب این بازیکن ندارد.


علی اکبر طاهری، در این رابطه توضیح می دهد:«ما همچون تمام باشگاه های دنیا موارد اختلافی در گذشته داشته ایم که پرونده آنها به فیفا رفته است و در نوبت رسیدگی قرار دارد اما پرونده ای که منجر به حکم شده باشد و آن را حل نکرده باشیم وجود ندارد. تا به امروز بیش از هفتاد میلیارد ریال از مطالبات پرونده هایی که در فیفا داشته ایم را پرداخت کردیم تا کارمان به محرومیت و مشکلات اینچنینی نرسد اما واقعاً مشکلات گذشته دست ما نیست.»

 

بمب پرسپولیس

منشا و شجاع زاده دو بمب پرسپولیس 

ایران ورزشی نوشت؛ طاهری با اعلام اینکه آنها در ادامه نیز قراردادهای خود را بدون مشکل منعقد خواهند کرد، تأکید می کند:«همانطور که پیش از این اعلام کردیم و جناب آقای تاج هم به درستی اشاره کردند باشگاه پرسپولیس در حال حاضر پرونده جاری در فیفا ندارد. از همین رو ان شاءا... قراردادهای جدید هم بدون مشکل ثبت می شود تا هواداران میلیونی پرسپولیس که صاحبان اصلی این تیم هستند یک تیم قوی و آماده را در فصل جدید لیگ برتر و ادامه لیگ قهرمانان آسیا شاهد باشند.»

دو بمب نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس

دو بمب نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10
برگرفته از جام نیوز/ی
این مطلب مفید بود ؟ 9 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف