نمناک اخبارحوادث شایعه بمب گذاری در بازار امیر تبریز
تبریز ، بمب گذاری در تبریز
امروز شایعاتی در خصوص بمب گذاری در بازار امیر تبریز منتشر شد که معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان شرقی این موضوع را تکذیب کرد.
تاریخ انتشار : 8 مرداد 1394
بازدید : 3,744 نفر

سرهنگ علی اسماعیلپور گفت:صبح امروز در بازار امیر تبریز که بورس طلا و جواهرات است، بستهای به صاحب مغازه زرگری در این بازار تحویل داده می شود.

وی افزود:با توجه به اینکه همسر صاحب مغازه برای وضع حمل به بیمارستان منتقلشده بود؛ وی نیز با بستن مغازه راهی بیمارستان می شود.

سرهنگ اسماعیلپور ادامه داد:شاگرد وی هنگام مراجعه و باز کردن مغازه، بسته را که بسیار سنگین است مشاهده می کند؛ با پاسخ ندادن صاحب مغازه به تماسهای تلفنی، موضوع را به همسایگان اطلاع می دهد و تصمیم می گیرند که پلیس را در جریان وجود این بسته قرار دهند.

وی گفت:با حضور مأمور پلیس در مغازه به دلیل بیاطلاعی از ماهیت بسته، تصمیم به حمل آن به بیرون از پاساژ گرفته می شود که این امر موجب انتشار شایعه وجود بمب در بازار تبریز می شود.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی اظهار کرد:عدهایفرصتطلب به دنبال انتشار شایعات و ایجاد نگرانی هستند و این در حالی است که استان آذربایجان شرقی در امنیت کامل است.

شایعه بمب گذاری در بازار امیر تبریز

شایعه بمب گذاری در بازار امیر تبریز
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 15
برگرفته از ایرنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 12 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف