نمناک اخبارجامعه تکذیب شایعه بمب گذاری در ایستگاه شهید حقانی مترو تهران
بمب گذاری در مترو تهران ، بمب گذاری
مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ شایعات منتشره در خصوص بمب گذاری در ایستگاه مترو شهید حقانی را قویا تکذیب کرد.
تاریخ انتشار : 11 آذر 1394
بازدید : 4,543 نفر

تکذیب شایعه بمب گذاری در مترو تهران

مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد، هیچ تهدیدی مبنی بر بمب گذاری در ایستگاه شهید حقانی و یا دیگر مکان های شهر تهران وجود ندارد و تمامی شایعات منتشره در این خصوص کذب محض است و صحت ندارد.
ایستگاه مترو شهید حقانی عصر امروز به مدت نیم ساعت در راستای اجرای مانور عملیاتی پلیس تهران بزرگ در جهت حفظ توان و آمادگی نیروهای انتظامی بسته شد.
بسته شدن ایستگاه و اجرای مانور عملیاتی پلیس منجر به پخش شایعاتی مبنی بر احتمال بمب گذاری در این ایستگاه شد که مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران بزرگ این شایعه را قویا تکذیب کرده است.
گفتنی است، هیچ گونه مشکل و تهدید امنیتی در سطح شهر تهران وجود ندارد و با توجه به هوشیاری و حضور موثر و فعال نیروهای انتظامی، امنیت در تمامی نقاط پایتخت برقرار است.

پلیس تهران در یک قدمی دستگیری شایعه سازان

سردار ساجدی نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره شایعه بمب گذاری ایستگاه مترو حقانی به باشگاه خبرنگاران جوان گفت:بسته شدن مترو حقانی در راستای مانور عملیاتی پلیس بوده است و افرادی با پخش این شایعه قصد برهم زدن آرامش عمومی جامعه را داشته اند.
رییس پلیس تهران بزرگ خاطر نشان کرد:کاراگاهان زبده پلیس هم اکنون شایعه سازان را شناسایی و در یک قدمی دستگیری متهمان قرار دارند.
گفتنی است، چندی پیش نیز سردار ساجدی نیا در جمع خبرنگاران از مانورها و عملیات های پلیس جهت آماده سازی و تمرینات پلیس در سطح شهر تهران خبر داده بود.

بمب گذاری در مترو تهران ، شایعه بمب گذاری در مترو تهران

تکذیب شایعه بمب گذاری در ایستگاه شهید حقانی مترو تهران
:
امتیاز : 2 تعداد رای : 10
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 4 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف