بمب گذاری در ملارد

بمب گذاری امروز در چهاردانگه اسلامشهر صحت دارد؟

تاریخ انتشار : 8 اسفند 1396کد مطلب : 12718زمان مطالعه : 1 دقیقه
فرمانده انتظامی اسلامشهر درباره شایعه بمب گذاری در شهر چهاردانگه این شهرستان توضیحاتی ارائه کرد.

بمب گذاری امروز در چهاردانگه اسلامشهر تهران صحت دارد؟

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر گفت:بمب گذاری در شهر چهاردانگه شایعه بوده است و هیچ مشکل امنیتی در شهرستان وجود ندارد.
ابراهیم حسن آبادی اظهار داشت:هرگونه بمب گذاری در شهر چهاردانگه از توابع شهرستان اسلامشهر کذب بوده و شهرستان در امنیت کامل قرار دارد.
وی افزود:در پی بروز برخی شایعات در سطح منطقه مبنی بر وجود یک دستگاه خودروی بمب گذاری شده در یکی از خیابان های شهر چهاردانگه، با حضور مأموران انتظامی امنیتی مورد اعلام شده مورد بازدید قرار گرفت و بررسی شد و هیچ گونه مورد مشکوکی د این زمینه مشاهده نشده است.
فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر بیان کرد:مورد مطرح شده شایعه ای کذب بوده و هیچ گونه مشکل امنیتی و انتظامی در منطقه وجود ندارد و اوضاع عمومی این شهرستان تحت کنترل و نظارت نیروی های انتظامی امنیتی بوده و هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.
حسن آبادی با اشاره به نزدیک شدن ایام پایانی سال و روز چهارشنبه سوری، تأکید کرد:با هرگونه اقدام تهیه و توزیع مواد محترقه در شهرستان اسلامشهر از سوی افراد سودجو برخورد می شود و از شهروندان درخواست داریم، هر نوع اطلاعات و سرنخی ازاین گونه فعالیت ها دارند از طریق شماره 110 پلیس اطلاع دهند.
وی خاطرنشان کرد:ما خواستار برگزاری جشن و شادی در میان مردم هستیم، اما نباید برخی اقدامات افراد فرصت طلب در استفاده از انواع مواد محترقه، نظم و امنیت عمومی جامعه و سلامت شهروندان را به خطر بیندازد و باید عدم استفاده از مواد محترقه بین اقشار مختلف جامعه نهادینه و فرهنگ سازی شود.

بمب گذاری امروز در چهاردانگه اسلامشهر در جنوب تهران

3.919
این مطلب مفید بود ؟154
برگرفته از فارس - /م
وبگردی