نمناک دنیای مدگوناگون بند عینک فانتزی و دخترانه بسازید + آموزش
بند عینک فانتزی ، ساخت بند عینک
اگر همیشه از یک مدل بند عینک ساده و تکراری استفاده میکنید با خواندن این مطلب میتوانید برای خود بند عینک فانتزی و خوشگل درست کنید.

آموزش ساخت بند عینک فانتزی

امروز با یک آموزش جذاب دیگر با شما هستیم. امروز می خواهیم به شما طریقه ساخت یا بهتر است بگوییم درست کردن یک بند عینک زیبا را آموزش دهیم. این کار بسیار ساده و به وسیله های عجیب و غریب و وسایل مختلفی احتیاج ندارد.

اگر از شکل ساده و همیشگی بند عینک خود خسته شده اید می توانید با استفاده از این آموزش یک بند عینک فانتزی و متفاوت برای خود درست کنید!

بند عینک فانتزی

ساخت بند عینک فانتزی

اگر شما نیز از آن دسته از افرادی هستید که باید همیشه عینک خود را به همراه داشته باشند حتما از یک بند عینک نیز استفاده می کنید. بندها و زنجیرهای مخصوص عینک که در بازار وجود دارند معمولا دارای شکل و ظاهری ساده هستند. اگر می خواهید یک تغییر جذاب و متفاوت در استایل خود داشته باشید شاید یک بند عینک فانتزی بتواند به خوبی این تغییر را برایتان ایجاد نماید.
ما در این قسمت یک اموزش ساده برای ساخت بند عینک فانتزی آماده کرده ایم که می توانید با استفاده از آن بند عینکی خاص و متفاوت برای خود درست کنید و از زیبایی آن لذت ببرید. با ما همراه باشید.

وسایل مورد نیاز برای ساخت بند عینک فانتزی
مهره های کوچک و بزرگ به رنگ دلخواه
سیم مفتولی نازک
سیم چین و انبردست
قلاب مخصوص بند عینک

مراحل ساخت بند عینک فانتزی
1. ابتدا از سیم مفتولی به اندازه ای که تمایل دارید برش دهید. این اندازه با توجه به خواسته شما متغیر بوده و می توانید آن را بلندتر یا کوتاهتر از اندازه معمولی بند عینک برش دهید.
2. ابتدا یکی از قلاب های مخصوص بند عینک را به یک سمت سیم مفتولی وصل کنید. بهتر است این کار را با انبردست انجام دهید تا به خوبی محکم شود.
3. اکنون با سلیقه خود مهره های کوچک و بزرگ را از درون سیم مفتولی رد کنید. این کار را تا انتهای سیم ادامه دهید تا سیم مفتولی به طور کامل توسط مهره های رنگی پر شود.
4. انتهای سیم را به صورت یک حلقه کوچک بپیچانید و سپس قلاب دوم مخصوص بند عینک را با استفاده از یک سیم مفتولی کوتاه به بند عینک خود وصل نمایید. این قلاب را نیز با استفاده از انبردست محکم کنید تا به سادگی از بند عینک جدا نشود.
5. اکنون می توانید بند عینک فانتزی خود را به عینک خود متصل کرده و از زیبایی و خاص بودن آن لذت ببرید.

بند عینک فانتزی و دخترانه بسازید + آموزش

بند عینک فانتزی و دخترانه بسازید + آموزش
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 30
برگرفته از زیبامون - هاو کن یو -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 25 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف