نمناک سرگرمیاتومبیل بنز لوکس پوشیده از طلای 24 عیار و چرم کروکودیل + تصاویر
بنز ، بنز طلایی
بنز خیره کننده ای که در ساخت آن از چرم کروکودیل قرمز با دوخت های مربع شکل صندلی ها و نوارهای تزئینی از طلای 24 عیار استفاده شده است.
بازدید : 2,520 نفر

بنزی با روکش های کروکودیل و طلای 24 عیار

امروزه در صنعت خودرو شاهد تنوع در زیبایی و جلوه دادن ظاهری قطعات خودروها هستیم که این زیبایی ها و خلاقیت ها می تواند هزینه های هنگفتی در بر بگیرد که البته این زیبایی ها بیشتر شامل خودروهای لوکس می شود چنانچه یک خودروی بنز با چرم کروکودیل قرمز و با دوخت های مربع شکل صندلی ها خودنمایی می کند و نوارهای تزئینی این بنز نیز از طلای 24 عیار تشکیل شده اند.

"تاپ کار" که یک تیونر روسی است، معمولا به جان خودروهای جهان به ویژه خودروهای آلمانی می افتد و شکل و شمایل داخلی و خارجی آنها را تغییر می دهد. کار اصلی شرکت تاپ کار مانند بقیه تیونرها، افزایش قدرت موتور، افزایش قدرت ترمزها، ایجاد پاره ای تغییرات در داخل و خارج بدنه اتومبیل و ایجاد ظاهری متفاوت برای اتومبیل است تا سریع تر و قدرتمندتر به نظر برسند. این گروه صنعتی تاکنون خودروهایی مانند پورشه، بنز s، بی ام و را مورد بازطراحی قرار داده است.

تیونینگ (Tuning)، به مجموعه تغییراتی در خودرو است که منجر به افزایش قدرت موتور و ترمزها و ایجاد تغییرات در داخل و خارج بدنه اتومبیل می شود.

بنز لوکس

به گزارش گروه خودرویعصر ایراناین بار تاپ کار از فضای داخلی یک خودروی مرسدس GLE با فضای داخلی قرمز و چرم کروکودیل رونمایی کرده است.

بنز لوکس

این خودرو با تغییرات تاپ کار کمی عریض تر شده است. بامپر جلوی خودرو نیز بزرگتر و حجم ورودی هوا نیز کمی بیشتر شده است. سپرها و گلگیرهای در این خودرو پهن تر هستند و حفاظ های جانبی نیز به شکل زیبایی جوانب خودرو را پوشش می دهند.

بنز لوکس

بنز لوکس

فضای درونی خودرو آتشین است. همه چیز به رنگ قرمز گرم طراحی شده است.حتی قسمت های چوبی یا فیبر کربنی، قرمز رنگ هستند. چرم کروکودیل قرمز با دوخت های مربع شکل روی صندلی ها خودنمایی می کند و نوارهای تزئینی از طلای 24 عیارتشکیل شده اند. خودرو به نمایشگرهای چند منظوره، سامانه کنترل هوا، ناوبری ماهواره ای و بسیاری از گزینه های قرمز دیگر نیز مجهز شده است.

بنز لوکس


بنز لوکس

بنز لوکس پوشیده از طلای 24 عیار و چرم کروکودیل + تصاویر

بنز لوکس پوشیده از طلای 24 عیار و چرم کروکودیل + تصاویر
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از عصرایران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف