نمناک فرهنگ و هنرموسیقی ماجرای ممنوع الکاری بنیامین بهادری شایعه بود؟!
بنیامین بهادری ، بنیامین بهادری خواننده
درحالی که شایعات زیادی در خصوص ممنوع الکاری بنیامین بهادری شکل گرفته بود ، کنسرت پیش روی این خواننده موسیقی پاپ به همه شایعات خاتمه داد.
تاریخ انتشار : 7 دی 1396

آیا بنیامین بهادری ممنوع الکار است

بنیامین بهادری خواننده سرشناس موسیقی پاپ کشورمان بعد از یکسال دوری از صحنه دوباره روی صحنه میرود. در مدتی که بنیامین بهادری کنسرتی را برگزار نکرده بود شایعات زیادی درباره ممنوع الکاری بنیامین شکل گرفته بود که منتفی شد.

بنیامین بهادری ممنوع الکار نیست

کنسرت بنیامین بهادری در شهر اردبیل روز جمعه پانزدهم دی ماه در مجمتع فرهنگی هنری فدک این شهر از ساعت 21 روی صحنه می رود. آخرین اجرایی که این خواننده موسیقی پاپ روی صحنه برد، مربوط به کنسرت بهمن ماه سال 95 در شهر سنندج است.

برخی غیبت و دوری بنیامین بهادری را از صحنه اجراهای زنده، حواشی ایجاد شده پیرامون قطعه «کبیر» می دانستند؛ قطعه ای که در آن بهادری فرازهایی از دعای جوشن کبیر را اجرا کرد و در ادامه حواشی فراوانی برای او ایجاد شد.

 بنیامین بهادری

بنیامین بهادری به زودی روی صحنه میرود

با توجه به برگزاری این کنسرت و بازگشت این خواننده پاپ به ایران، به نظر می رسد شایعات پیرامون ممنوع الکاری موقت این خواننده صحت نداشته و می تواند در ادامه فعالیت های هنری اش را دنبال کند.

بیوگرافی بنیامین بهادری

نیامین بهادری (وحید بهادری) خواننده ایرانی موسیقی پاپ در 18 شهریور 1361 درخانواده ای مذهبی در تهران متولد شد. از کودکی علاقه بسیاری به فراگیری موسیقی داشت. 16 ساله بود که به شعر و موسیقی روی آورد در سن 19 سالگی به فراگیری گیتار پرداخت و قبل از شروع به کار حرفه ای به مداحی می پرداخت و سپس به صورت حرفه ای آهنگ سازی را شروع کرد در این مدت در چند آهنگ و ترانه با خوانندگان دیگر موسیقی پاپ همکاری داشت و یک آلبوم به نام گلهای رنگین کمان برای کودکان ساخته و سرانجام با آلبوم 85 خوانندگی را بصورت حرفه ای آغاز کرد.

بنیامین بهادری

ممنوع الکاری بنیامین بهادری شایعه است

اولین اثر رسمی بنیامین آلبوم 85 نام داشت. دومین اثر بنیامین بهادری که پس از کش و قوس های فراوان و بعد از بیش از 10 بار به تعویق افتادن بالاخره در 8 اردیبهشت 1388 منتشر شد. بر طبق روال آلبوم قبلی نام این آلبوم هم 88 گذاشته شد و در همان روزهای اول توجه همگان را به خود جلب کرد.

ماجرای ممنوع الکاری بنیامین بهادری شایعه بود؟!

ماجرای ممنوع الکاری بنیامین بهادری شایعه بود؟!
:
امتیاز : 1.1 تعداد رای : 22
این مطلب مفید بود ؟ 5 17
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف