نمناک اخبارفرهنگ و هنر بن کاغذی کتاب سال 91 تا پایان 93 اعتبار دارد
بانک صادرات ایران اعلام کرد، اعتبار بن های کاغذی کتاب که تاریخ آن ها تا پایان سال 1391 بود، تا انتهای سال 1393 تمدید شده است.
تاریخ انتشار : 13 اردیبهشت 1392
بازدید : 2,896 نفر

'احمد علیمردانی، رییس شعبه بانک صادرات مستقر در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، با اعلام این خبر افزود:هماهنگی لازم برای پذیرفتن بن های کاغذی کتاب که تا تاریخ پایان سال 1391 اعتبار داشتند، با مسؤولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بانک صادرات ایران انجام شده است و این بن ها در ایام برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران پذیرفته می شوند.
او از ناشران و کتاب فروشان حاضر در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خواست تا بعد از پذیرش این بن ها از خریداران و بازدیدکنندگان نمایشگاه، با مراجعه به شعبه مستقر در نمایشگاه، وجه معادل بن ها را دریافت کرده و یا برای واریز وجه به حساب خود اقدام کنند.
علیمردانی افزود:ناشران و کتاب فروشان خارج از نمایشگاه نیز می توانند پس از پذیرش بن ها با مراجعه به بانک صادرات ایران، نسبت به تمدید و دریافت وجه بن ها اقدام کنند.
او گفت:این بن ها (بن های با اعتبار پایان سال 1391) پس از پایان برگزاری بیست وششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران نیز تا تاریخ اعلام شده معتبر خواهند بود.'

بن کاغذی کتاب سال 91 تا پایان 93 اعتبار دارد

بن کاغذی کتاب سال 91 تا پایان 93 اعتبار دارد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از alef.ir
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف