نمناک فرهنگ و هنرچهره ها دلخوری بهاره افشاری از خندوانه و دورهمی + اینستاپست
بهاره افشاری ، بهاره افشاری اینستاگرام
بهاره افشاری که چند شب پیش میهمان برنامه دورهمی بود به سانسور حرفهایش در مورد ازدواج و خانواده در این برنامه درست مثل برنامه خندوانه اعتراض کرد.
تاریخ انتشار : 23 شهریور 1395

دلخوری بهاره افشاری از سانسور صحبتهایش در تلویزیون

بهاره افشاری بعد از پخش برنامه دورهمی با حضور او و زمانی که متوجه حذف برخی از صحبتهایش در این برنامه شد با انتشار پیام و عکسی جالب به این سانسورها در تلویزیون واکنش نشان داد.

 

بهاره افشاری

اینستاپست جدید بهاره افشاری در مورد سانسورها در تلویزیون

 

بهاره افشاری :حرفهایم در دورهمی و خندوانه حذف شده بود

بازیگر «پایان نامه» مهمان برنامه شنبه شب بیستم شهریور برنامه «دورهمی» بود. او پس از پخش این برنامه به حذف قسمت عمده ای از گفت وگوی خود با مهران مدیری اعتراض کرد.او در این زمینه در اینستاگرام نوشت:« بله درست حدس زدید این خود منم بعد از دیدن دورهمی.
نزدیک به سه هفته پیش قرار بود این برنامه پخش بشه که بنا به صلاحدید مدیران بنده قابل پخش نبودم و قرار بر حذف کلی برنامه شد. امروز یکباره خبر رسید قابل پخش شدم با اندکی سانسور راجع به مضوعاتی که راجع به ازدواج های این روزها و خانواده هاست . عجبا که نزدیک به ٢٠ دقیقه حذف شدم درست مثل خندوانه.
یعنی الان اینجانب رکورددار سانسور در برنامه های تلویزیونی هستم. چون این روزها به علت احترام به شعور مخاطب تمایلی به بازی در سریال های تلویزیونی ندارم سعی کردم با حضور در برنامه های پر مخاطبی مثل برنامه «دورهمی» آقای مدیری و به احترام ایشان و حفظ ارتباط هر چند کوتاه با شما عزیزان دل حضور داشته باشم ولی انگار اینم نشدنیه دیگه.
دوستان عزیز قیچی به دست من همون بازیگر ١٠ ساله تلویزیون این مملکت هستم چطور وقتی به عنوان خود حقیقی جلوی دوربین «خندوانه» و «دورهمی» می روم غیر قابل پخش می شوم! عجبا شما رو به خیر و ما رو پی کارمان. »

دلخوری بهاره افشاری از خندوانه و دورهمی + اینستاپست

دلخوری بهاره افشاری از خندوانه و دورهمی + اینستاپست
: امتیاز : 4.6 تعداد رای : 27
برگرفته از صفحه شخصی بهاره افشاری /ن
این مطلب مفید بود ؟
25 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف